Najsilniejsza kobieta świata chce odszukać rodziców, którzy zafundowali jej piekło

Jako mała dziewczynka przeżyła prawdziwe piekło, gdy uciekający przed policją rodzice wrzucili ją do rzeki. Dziś Oksana Koszelewa, znana również jako najsilniejsza kobieta świata, poprzez apele w mediach i internecie, poszukuje ojca i matki, których nie widziała ponad 30 lat.

Oksana nie miała łatwego życia. Urodziła się w wiosce Skobelskaja w obwodzie irkuckim na dalekiej Syberii. Jej rodzice nie należeli do wzorowych. Pijaństwa i awantury były na porządku dziennym. Gdy dziewczynka miała dwa lata, w domu wydarzyła się tragedia.

"Nieznany mężczyzna wszedł do naszego domu. Ojciec był pijany i myślał, że to kochanek mojej matki. Wziął pistolet i zastrzelił tego człowieka. Zwłoki ukrył pod drewnianą podłogą. Zabronił komukolwiek mówić o tym incydencie. Ale niania zawiadomiła policję i rodzice musieli uciekać" - opowiada Rosjanka.

Ucieczka nie była jednak łatwa, jako że dom znajdował się na malutkiej wyspie. Aby z niej uciec, trzeba było wsiąść na łódź i dopłynąć na stały ląd. By odwrócić uwagę policji, rodzice Oksany zdecydowali się na coś potwornego. Wrzucili swoją dwuletnią córeczkę do lodowatych wód rzeki Lena. Na szczęście policjantom udało się wyłowić dziewczynkę. Rodzicom udało się dopłynąć do brzegu, lecz niedługo później i oni wpadli w ręce policji. Sąd skazał ich na dziewięć lat pozbawienia wolności,

Oksana została umieszczona w sierocińcu, a następnie trafiła do rodziny zastępczej. Przybrani rodzice przez jakiś czas ukrywali przed dziewczynką demony przeszłości, lecz gdy ta miała 13 lat, opowiedzieli jej całą prawdę.

Długo nie potrafiła wybaczyć swoim rodzicom tego, co jej zrobili . Dziś, jako 35-latka postanowiła jednak zapomnieć o przeszłości i wyciągnąć do nich rękę. Problem polega jednak na tym, że słuch o jej matce i ojcu zaginął.

Reklama

"Jestem tak naprawdę sierotą i marzę o odnalezieniu biologicznych rodziców. Nie chcę być sama na tym świecie" - apeluje o pomoc Oksana Koszelewa.

Nazywana "The Rock Woman" sportsmenka znana jest z ponadprzeciętnej siły fizycznej. Wielokrotnie udowadniała ją, przeciągając ciężarówki, helikoptery, czy nawet tramwaje. Jakiś czas temu zyskała rozgłos w internecie, gdy na parkingu w Irkucku posprzeczała się z jednym z kierowców. Na filmach zamieszczonych na YouTube widać, jak wyciąga mężczyznę siłą zza kierownicy i pakuje do bagażnika swojego samochodu. Pytana o ten incydent twierdzi, że chciała po prostu dać nauczkę piratowi drogowemu. Miejmy nadzieję, że rodziców poszukuje w pokojowych zamiarach...

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy