Potrząśnij apką Biedronki, zgarnij promocje

Zapewne wszyscy mamy dość wysokich cen w sklepach. Nic więc dziwnego, że regularnie poszukujemy metod na oszczędzanie, aby przy każdorazowych zakupach nie stawało nam serce na widok kwoty widniejącej na paragonie. Jeden z dobrych sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy i nerwów możemy znaleźć w aplikacji Biedronka.

Aplikacja Biedronka oferuje nam całkiem sporo korzyści i piszę to jako osoba, która regularnie jej używa przy zakupach spożywczych. Znajdziemy w niej kod kreskowy naszej karty Biedronka, promocje, jakie daje nam wspomniana karta, wybrane oferty promocyjne z aktualnej gazetki, promocje przygotowane tylko dla nas, same gazetki, a także... Shakeomat.

Shakeomat umożliwia nam wylosowanie specjalnej oferty promocyjnej. Wystarczy, że znajdziemy odpowiedni kafelek, stukniemy w niego, a następnie potrząśniemy telefonem, aż ładowanie dojdzie do 100 procent. Wtedy na ekranie wyświetli nam się wybrana oferta w niższej cenie.

Reklama

Możemy wylosować bardzo dużo atrakcyjnych ofert. Czy to na chusteczki do sprzątania, czy na produkty alkoholowe, herbaty, mleko, masło itd. Promocje zazwyczaj polegają na tym, że musimy kupić 2 produkty, aby zapłacić mniej (czasem apka zaoferuje nam o 25, 50, ale i o 80 procent niższą cenę), jednak zdarza się też, że wylosujemy kupon np. o wartości 20 zł na zakupy.

Teraz jeszcze więcej okazji na zakupy w niższej cenie

Wylosowane oferty są ważne do końca danego dnia (czyli właściwie do momentu, w którym w konkretnym dniu zamykane są sklepy Biedronka). Shakeomat jest dostępny w aplikacji już od jakiegoś czasu. Dlaczego więc o nim mówimy? Powód jest prosty — od niedawna w apce możemy losować dwie promocje dziennie. Nie wylosujemy ich jednak od razu. Pomiędzy jednym losowaniem a drugim musimy odczekać 2 godziny. Warto o tym pamiętać, zanim wybierzemy się na zakupy.

Aplikacja Biedronka jest całkowicie darmowa. Skorzystamy z niej na smartfonach z Androidem, ale i iOS-em, pobierając ją odpowiednio z Google Play Store oraz App Store.

Czytaj na Antyweb | ChatGPT powinien zastąpić polskich polityków. Wie jak walczyć z inflacją!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Biedronka | promocje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy