Kanye West zaprezentował nowe, ekologiczne buty. „Wyglądają jak głowa T-rexa”

Kandydat na prezydenta Stanów Zjednoczonych nie jest tylko muzykiem, jest biznesmenem mocno zaangażowanym w ekologiczne trendy, które chce promować za pomocą swojej marki odzieży o nazwie Yeezy.

Kilka miesięcy temu West zaprezentował bardzo tanie i iście ekologiczne sneakersy wykonane z alg morskich. Obuwie ciszyło się tak ogromną popularnością, że muzyk postanowił iść za ciosem i stworzyć kolejne serie. Najnowsza wygląda jednak bardzo dziwnie.

West wkleił zdjęcie nowego obuwia na swoim profilu na Twitterze i okrasił je słowami Logan’s Run. Fani firmy natychmiast porównali je do głowy Tyranozaura Rexa, najbardziej popularnego na świecie dinozaura, który żył na Ziemi ponad 64 miliony lat temu.

Muzyk nie napisał, do jakich sportów będą przeznaczone te dziwne buty, ale po nazwie możemy domyślać się, że do biegania. Oczywiście, nowe obuwie będzie w pełni ekologiczne oraz wyjątkowo komfortowe podczas uprawiania sportów, ale do tego już szczęśliwi posiadacze butów od Yeezy zdążyli się już przyzwyczaić.

Reklama

Ciężko powiedzieć, kiedy i czy w ogóle nowa linia pojawi się w sprzedaży. Być może głowy T-rexa powstały tylko na potrzeby jakiejś produkcji filmowej muzyka. Tak czy inaczej, w erze produkcji butów za pomocą drukarek 3D można zaprojektować, a później stworzyć naprawdę kosmiczne wynalazki.  

Źródło: GeekWeek.pl/Kanye West / Fot. Kanye West

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy