Reklama

Doxie Go - przenośny skaner, który zadziwia funkcjonalnością

Firma Doxie jakiś czas temu wprowadziła na rynek przenośny skaner. W przeciwieństwie do tradycyjnych urządzeń tego typu zajmuje niewiele miejsca, można go postawić praktycznie wszędzie, a nawet zabrać ze sobą w podróż. Teraz pojawia się nowy model - Doxie Go.

Pomysłów na usprawnienie pracy biurowej nie brakuje. Doxie Go też należy do kompaktowych urządzeń, ale jest realnym produktem, który już wkrótce trafi do sprzedaży.

Przenośny skaner wyposażony jest w baterię litowo-jonową, która wystarczy na zeskanowanie 100 dokumentów. Pamięć wewnętrzna urządzenia ma zapewnić zmagazynowanie do 600 stron albo 2400 zdjęć. Jeśli taka liczba okazałaby się za mała, pozostaje możliwość umieszczenia karty pamięci SD albo pamięci flash przez port USB.

Urządzenie można zsynchronizować z komputerem bezprzewodowo lub za pomocą kabla USB (w grudniu ma dostać możliwość łączenia się także z iOS-em). Doxie Go nie jest demonem prędkości - skanuje stronę w ciągu 8 sekund, jednak jest zdecydowanie jednym z najbardziej przenośnych urządzeń tego typu: waży zaledwie 400 gramów.

Reklama

Skaner ma być dostępny w sprzedaży w przyszłym miesiącu, a jego cena będzie wynosić 200 dolarów.

Grzegorz Nowak

http://gadzetomania.pl/

Gadżetomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: skaner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama