Cyberpunk 2077: Polsat Games zaprasza na premierowy pokaz z Krzysztofem Ibiszem

Cyberpunk 2077 to jedna z najważniejszych i najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat, którą mieliśmy cieszyć się już kilka miesięcy temu, ale niestety premiera była kilkukrotnie przekładana.

Wszystko wskazuje jednak na to, że 10 grudnia jest już datą ostateczną, co oznacza, że wszyscy będziemy mogli cieszyć się grą już za 2 dni. W związku z tym Polsat Games postanowiło zorganizować specjalny wieczór poświęcony najnowszej produkcji CD PROJEKT RED, który poprowadzą Krzysztof Ibisz i Agnieszka Borysiuk. Ten rozpocznie się w środę 9 grudnia o godz. 20:00 i potrwa cztery godziny, co oznacza, że zaraz po jego zakończeniu będziemy mogli już grać w Cyberpunk 2077, a pierwsze recenzje w sieci sugerują, że warto było czekać.

Reklama

W programie nie zabraknie materiałów z gry i gości, którzy przybliżą widzom cyberpunkowy klimat, a będą to m.in. Radosław Nałęcz, redaktor naczelny Polsat Games, Marcin Blacha, kierujący zespołem scenarzystów, Sebastian Kalemba, szefujący działowi animacji oraz Paweł Sasko, prowadzący dział questów w CD PROJEKT RED, a także sam Mike Pondsmith, czyli twórca oryginalnej gry fabularnej Cyberpunk, na której opiera się polska produkcja. Możemy też liczyć na obecność znanych streamerów i influencerów, jak Piotr „Izak” Skowyrsk, którzy podzielą się swoimi wrażeniami z premiery produkcji.

A skoro premiera Cyberpunk 2077 to jedno z najważniejszych wydarzeń ostatnich miesięcy, to Polsat Games (razem z partnerami, tj. PLAY oraz Sprite) przygotowało z tej okazji specjalną oprawę studyjną, która nawiązuje klimatem do wyjątkowej atmosfery Night City. Co więcej, wszyscy gracze mogli aktywnie wziąć udział w tym evencie, pokazując jak czekają na premierę Cyberpunk 2077 za pomocą filmików umieszczanych na specjalnej stronie internetowej - najlepsze zostaną wyemitowane podczas wieczoru premierowego. - Cieszymy się, że możemy być częścią tak ważnego dla graczy na całym świecie wydarzenia. Sami jesteśmy graczami i równie niecierpliwie, co pozostali, oczekujemy premiery Cyberpunka 2077, dlatego wcześniejsze wejście do Night City i pokazanie go widzom będzie dla nas niezapomnianym przeżyciem -  mówi Radosław Nałęcz, redaktor naczelny Polsat Games.

Dla mniej wtajemniczonych garść informacji o grze, które możemy przeczytać na jej stronie: - Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant - klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje. Premiera Cyberpunk 2077 już 10 grudnia, a gra dostępna jest na PC, Google Stadia, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S.

Źródło: GeekWeek.pl/Polsat Games

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy