Cyberpunk 2077 radzi sobie wyśmienicie jeszcze przed premierą

Nowe materiały z gry zaprezentowane przez CD Projekt RED podczas E3 mocno nakręciły zainteresowanie produkcją, co owocuje świetnymi wynikami notowanymi przez Cyberpunk 2077 w przedsprzedaży.

Na początku czerwca, podczas wspomnianych targów Electronic Entertainment Expo 2019, dowiedzieliśmy się, że nowa gra CD Projekt RED trafi na półki sklepowe i do naszych urządzeń 16 kwietnia przyszłego roku. Co więcej, okazało się, że pojawi się w niej sam Keanu Reeves, który ma do odegrania rolę Johnny’ego Silverhanda, czyli popularnego w uniwersum Cyberpunk 2020 piosenkarza Rockerboya.

I wygląda na to, że wystarczyło to, żeby nakręcić przedsprzedaż gry, która ruszyła w tym samym czasie, chociaż studio nieźle sobie za nią liczy (można zdecydować się na normalną wersję wycenioną na 269,99 PLN w przypadku Xboxa One i PS4 oraz 199,99 PLN na PC albo wersję kolekcjonerską za 749,99 PLN niezależnie od wersji). Teraz dowiadujemy się, że wiele osób postawiło na wersję na komputery, a co więcej zdecydowało się ją zamówić za pośrednictwem GOG, czyli wewnętrznego sklepu CD Projekt RED, więc studio nie musi się z nikim dzielić zyskiem.

Reklama

Jak informuje CD Projekt RED, co trzecia cyfrowa kopia Cyberpunka 2077 na PC została zamówiona na GOG-u, więc jak widać fani doceniają ciężką pracę zespołu. A jeśli dołożymy do tego niedawne wypowiedzi przedstawicieli studia o wyższym poziomie sprzedaży pre-orderów niż w przypadku Wiedźmina 3, to nowa gra REDów jest po prostu skazana na sukces. Warto też podkreślić, że decydując się na zakup przez GOG nie tylko wspieramy studio, ale i dostajemy kilka cyfrowych bonusów, jak ekskluzywna książeczka z informacjami na temat gry, zestaw tapet i awatarów oraz plakaty z gry w jakości do druku.

Jak wspominaliśmy, gra zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One, a w kwestii rozgrywki wygląda następująco: - Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant - klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.

Źródło: GeekWeek.pl/CDProjektRED

Geekweek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy