15 miesięcy internetu za darmo

Dokładnie 15 miesięcy internetu za darmo - taką ofertę dla swoich klientów przygotowało Tele2, rzucając wyzwanie TP i Netii.

Tele2 oferuje dostęp do szerokopasmowego internetu na łączach Telekomunikacji Polskiej od niecałego miesiąca, jednak dopiero teraz rozpocznie się prawdziwa ofensywa. Firma oferuje 15 miesięcy dostępu do sieci za darmo, w zamian trzeba będzie podpisać umowę na trzy lata. Oferta Tele2 będzie najtańszym tego typu rozwiązaniem na rynku bazującym na liniach TP.

W ramach rozpoczynającej się Promocji Wakacyjnej Tele2 Internet, klient otrzymuje łącze o prędkości 1 Mb/s lub 2 Mb/s za darmo przez 15 miesięcy. Przez kolejne 21 miesięcy obowiązywania umowy promocyjnej, cena usługi wynosi 49 zł z VAT, dla łącza o prędkości 1 Mb/s i 94 zł z VAT miesięcznie dla łącza o prędkości 2 Mb/s.

Reklama

Osoba, która zdecyduje się na Tele2, będzie średnio płaciła abonament wynoszący 29 złotych miesięcznie (opcja 1 Mbit/s) lub 55 złotych (opcja 2 Mbit/s). Do tego dochodzą jeszcze opłaty jednorazowe za aktywację (98,82 zł z VAT) i za modem Thomson ST 536 - 122 zł z VAT. Oferowany przez Tele2 modem pozwala na stałe, jednoczesne podłączenie do internetu dwóch komputerów (USB i Ethernet) bez konieczności logowania się do sieci. Modem ten jest dodatkowo wyposażony w firewall.

Promocja Wakacyjna Tele2 Internet zaczyna się dzisiaj (30 sierpnia) i potrwa do końca miesiąca. Zaprezentowana przez jednego z konkurentów TP oferta ma przebić Netię, która daje szansę na darmowy internet przez rok - w zamian należy podpisać trzyletnią umowę. Dzisiaj Netia podała do wiadomości publicznej, że ich promocja "Internet - Rok za darmo" została przedłużono na 10 kolejnych dni.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: VAT | Internet | tele2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama