​Amazon dostarczy przesyłkę w mniej niż 30 minut

Amazon Prime Air to przyszłość zakupów internetowych. Dzięki flocie dronów, przesyłki będą dostarczane do klientów w mniej niż 30 minut.

Mimo iż Amazon przyznaje, że wdrożenie programu Prime Air wymaga jeszcze trochę czasu, to zdecydowanie warto poczekać. To naturalne rozszerzenie zakresu oferowanych przez Amazona usług. Do wdrożenia Prime Air na szeroką skalę niezbędne jest wsparcie regulatorów, pokrywające się z wizją Amazona.

Amazon Prime Air zakłada, że ważąca maksymalnie 2 kg przesyłka zostanie dostarczona do klienta w ciągu 30 minut od momentu zamówienia na dystansie 16 km od magazynu. Niewykluczone, że w przyszłości drony będą transportować także większe przesyłki. Testy nowej formy dostawy trwają obecnie w Wielkiej Brytanii, Izraelu i Stanach Zjednoczonych. To wciąż nie jest pełnoprawna usługa, a akcja pilotażowa.

Zanim usługa Amazon Prime Air zostanie dopuszczona do użytku, Jeremy Clarkson, były prowadzący słynny program "Top Gear", wyjaśnai jak drony mają pomóc amerykańskiemu gigantowi. Sprawdźcie w załączonym materiale wideo.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: drony | Amazon | Amazon Prime Air | sklep internetowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy