Reklama

Atak hakerski na stronę PKP Intercity

Wczoraj (04.03.2009) w godzinach wieczornych strona internetowa PKP Intercity została zaatakowana przez hakera. Blokada trwała około godziny.

Na stronie została umieszczona wiadomość dla administratora - "Hey Admin ! Your Security=0". Haker podziękował również kilku osobom oraz pozostawił swój adres e-mial. Serwis intercity.pl został zablokowany koło 20:00. Administratorzy szybko zdołali opanować sytuację i już koło 21:30 strona działała poprawnie.

Haker o nicku Cyb3rking jest dość aktywny w sieci. Przeszukując Google można znaleźć informację, że wcześniej zaatakował już kilka stron internetowych, głównie europejskich.

Media2
Dowiedz się więcej na temat: haker | PKP Intercity | PKP | Intercity

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy