Bill Gates - na jaw wychodzą kolejne nietypowe zachowania miliardera

Vanity Fair przekazało nowe rewelacje dotyczące rozwodu Billa i Melindy Gates’ów. Okazuje się, że popularny przedsiębiorca mógł korzystać ze specjalnego systemu, który pozwalał mu niepostrzeżenie wymknąć się z biura na spotkania z innymi kobietami.

Bill i Melinda Gates zapowiedzieli swój rozwód 4 maja 2021 roku. Od tamtej pory do sieci przedostają się informacje na temat amerykańskiego miliardera, które nie wyglądają zbyt dobrze. Kolejna z nich, tym razem udostępniona przez Vanity Fair twierdzi, iż Bill Gates korzystał ze specjalnego systemu, który pozwalał mu wymykać się z biura i spotykać z innymi kobietami.

Amerykański magazyn twierdzi ponadto, iż żona Gatesa oficjalnie zatrudniła prywatnego detektywa, który miał szpiegować współzałożyciela Microsoftu. Melinda Gates oficjalnie zaprzeczyła tego typu doniesieniom.

Reklama

Co ciekawe, jeden z pracowników Microsoftu poinformował, iż wielokrotnie widział, jak Bill Gates wyjeżdża ze swojego biura swoim złotym porsche, podczas gdy jego przyjazd do siedziby firmy był wykonywany przy pomocy innego pojazdu.

"Przez lata docierały do mnie słuchy, że małżeństwo Bill Gates nie było szczęśliwe, a Melinda była niezadowolona nie tylko z zachowania męża w firmie, ale również jego kontaktów z Jeffreyem Epsteinem" - powiedziała podczas prowadzonego przez siebie podcastu Kara Swisher, legendarna dziennikarka technologiczna, posiadająca kontakty w każdej dużej firmie technologicznej.

Jeffrey Epstein był miliarderem i finansistą, który został oskarżony o nakłanianie do prostytucji i wykorzystywanie nieletnich dziewcząt. W sierpniu 2019 roku popełnił on samobójstwo w swojej celi.


 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bill Gates
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama