Dzisiaj Wielki Finał „Jeden z dziesięciu". Nie będzie rekordzisty Artura Baranowskiego

Cały internet żyje wyczynem Pana Artura w programie „Jeden z dziesięciu", który ustanowił rekord wszech czasów, zdobywając maksymalną liczbę punktów. W finale wszystkie pytania wziął na siebie i ani razu się nie pomylił, a rywale mogli jedynie bezradnie się przyglądać, jak ich oponent idzie po rekordowe zwycięstwo. Dzisiaj Wielki Finał, jednak bez Pana Artura.

Kosmiczny wynik uczestnika teleturnieju „Jeden z dziesięciu"

Artur Baranowski odpowiedział na każde pytanie bezbłędnie, zachowując wszystkie szanse w każdym z etapów teleturnieju. Największe wrażenie zrobił podczas finału, kiedy wszystkie 40 pytań wziął na siebie, nie dając szans przeciwnikom. 

W finale był szybszy niż jego konkurenci i po odpowiedzeniu na pierwsze 3 pytania skierowane do wszystkich uczestników, pozostałe 37 wziął na siebie. Prowadzący program, Tadeusz Sznuk, widząc, co się dzieje, zażartował: "mam wrażenie, że pańscy konkurenci trochę się nudzą". W rezultacie Pan Artur zdobył 773 punkty z odpowiedzi i dodatkowe 30 za zachowane szanse, co łącznie daje wynik 803 punkty, czyli najwięcej, ile w ogóle można w tym programie zdobyć.  

Reklama

Czy to człowiek, czy robot?

Cały internet jest pod wielkim wrażeniem wyczynu Artura Baranowskiego. Niektórzy wręcz przyznają, że nie wierzyli w to, by ktoś kiedykolwiek uzyskał maksymalną liczbę punktów. Pojawiły się nawet żartobliwe uwagi, że Pan Artur odpowiadał z taką pewnością siebie i szybkością, że trudno uwierzyć, że jest człowiekiem. 

 Jeden z internautów nawet napisał, że to „dowód na istnienie reptilian”.  

Takiej sytuacji w historii tego programu jeszcze nie było, nie dziwią więc również reakcje i emocje, jakie wzbudził ten odcinek. Przed Panem Arturem Wielki Finał 140. edycji programu. Wtedy też może trafić na bardziej wymagających przeciwników, nie umniejszając oczywiście wiedzy uczestników wczorajszego odcinka. Po prostu trafili na niezrównanego przeciwnika. Jednak Pan Artur nie weźmie udziału w Wielkim Finale z bardzo prozaicznej przyczyny. Według nieoficjalnych doniesień, w drodze na nagranie zepsuło mu się auto, w związku z czym, nie dotarł na czas do studia. 

Już dzisiaj Wielki Finał

Wielki Finał 140. edycji teleturnieju „Jeden z dziesięciu" już przed nami. Dzisiaj o godzinie 18:55 zostanie wyemitowany ostatni odcinek serii w Telewizji Polskiej. Wszystko wskazuje jednak na to, że Artur Baranowski nie zagra z powodu kłopotów z autem.

Można powiedzieć, że gdyby Pan Artur jednak zagrał jedną nagrodę Wielkiego Finału już by miał w kieszeni. Chociaż nie wiadomo, czy któryś z uczestników nie okaże się równie sprawny. Za najwyższą liczbę punktów zsumowaną z wszystkich rozgrywek można zgarnąć bonus w wysokości 10 000 złotych. Natomiast na zwycięzcę Wielkiego Finału czeka nagroda główna w wysokości 40 000 złotych i uśmiech Pani Sylwii.  

Na nowe odcinki 141. edycji będziemy musieli zaczekać do wiosny. Jednak codziennie będą emitowane powtórki poprzednich edycji. Obecne zasady dopuszczają jedynie 20 odcinków w serii.   

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: teleturniej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy