Reklama

Facebook posłuży nam jako miejski przewodnik

Facebook ze wszystkich sił pragnie stać się uniwersalnym portalem, na którym odnajdziemy dosłownie wszystko. Kolejnym krokiem w tym kierunku jest dodanie funkcji umożliwiającej odkrywanie interesujących miejsc w wybranej miejscowości.

Aplikacji o charakterze miejskich przewodników znajdziemy w internecie całkiem sporo. Mogą one jednak stracić na znaczeniu, gdyż Facebook udostępnił własne narzędzie, za pomocą którego wyszukamy interesujące restauracje, hotele, bary, kawiarnie czy chociażby atrakcje miejskie. Wystarczy wpisać interesujące nas miasto, a następnie przeglądać miejsca i lokale posegregowane ze względu na kategorie. Na samym początku wyświetlane są te pozycje, które cieszą się najlepszą opinią wśród użytkowników Facebooka.
 
Facebook prezentuje również opinie naszych znajomych oraz innych osób z naszego społecznościowego „środowiska”.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Facebook

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama