Denerwują cię posty znajomych na Facebooku? Nowe narzędzie pomoże ci je ukryć!

Facebook to obecnie najpopularniejszy portal społecznościowy. Wiele osób zaczyna dzień od sprawdzenia swojego strumienia wiadomości i dowiedzenia się, co słychać u znajomych. Niestety, często dowiadujemy się zbyt dużo rzeczy, które nas nie interesują, co może być irytujące. Na szczęście ekipa Marka Zuckerberga udostępniła nowe narzędzie, które temu zaradzi.

Co prawda ukrywanie postów zarówno w wersji desktopowej, jak i aplikacji mobilnej było dostępne już od dłuższego czasu, jednak teraz opcje te zostały wzbogacone o nowe możliwości. W aplikacji mobilnej możemy już ukryć wpisy, które nas nie interesują. Podczas wykonywania tej czynności możemy również zaznaczyć, by w strumieniu wiadomości pojawiało się mniej postów od tej osoby. Istnieje również możliwość całkowitego ukrycia treści od znajomego.
 
Z tym ostatnim związana jest nawet nowa rubryka. Wyświetlane są w niej osoby, które obserwujemy. Podzielone są one według częstotliwości pojawiania się w naszym strumieniu, więc bezproblemowo odnajdziemy największych i najbardziej irytujących spamerów. Z tego też miejsca można szybko przestać ich obserwować.
 
Nowe opcje to uzupełnienie funkcji, które były już dostępne wcześniej. Dzięki nim możemy w szybki i wygodny sposób usunąć niechciane treści z naszego Facebooka i sprawić, że korzystanie z portalu będzie przyjemniejsze. Warto również nadmienić, że zaprzestanie obserwowania wybranej osoby nie równa się usunięciu z listy znajomych. Nowe funkcje zostały wyjaśnione na krótkim filmie: 

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Facebook
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy