Google Instant po polsku

Dokładnie 3 tygodnie po starcie Google Instant, usługa ta dostępna jest w języku polskim. Z Google Instant wyszukiwać mogą wszyscy polscy użytkownicy zalogowani do konta Google i korzystający z domeny google.pl.

Usługa wprowadzana jest od teraz i wszyscy zalogowani użytkownicy zyskają do niej dostęp w ciągu najbliższych 48 godzin.

Google Instant to nowy interfejs i ulepszona infrastruktura wyszukiwania, które skracają czas wyszukiwania "przewidując" wpisywane hasło.

Dzięki Google Instant użytkownik nie musi dokańczać wpisywania hasła ani naciskać klawisza Enter, żeby rozpocząć wyszukiwanie.

Elementy Instant to:

- Dynamiczne wyniki - Odpowiednie wyniki wyszukiwania są wyświetlane dynamicznie w trakcie wpisywania zapytania, co umożliwia natychmiastową interakcję i przeglądanie adekwatnych treści,

Reklama

- Przewidywanie tekstu - W trakcie pisania, jasnoszarym kolorem wyświetlana jest przewidywana treść zapytania. Wystarczy przestać pisać i spojrzeć poniżej by zobaczyć wyniki wyszukiwania,

- Przewijanie wyników wyszukiwania - Funkcja ta umożliwia przewijanie przewidywanych haseł i natychmiastowy podgląd wyników wyszukiwania po naciśnięciu klawisza ze strzałką w dół.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy