Urządzenie będzie mogło pełnić rolę jednostki centralnej - w domach użytkowników umieszczone będą jedynie połączone z nim przez sieć elektryczną terminale (jeden modem może obsługiwać do pięciu odbiorników). Terminale będą się komunikować z domowymi komputerami poprzez port USB.
W październiku Mitsubishi przeprowadzi z firmą Kyushu Electric Power testy nowego urządzenia. Według Mitsubishi,. rewolucyjne rozwiązanie na skalę masową ma być w Japonii stosowane już w przyszłym roku.








