Nieoficjalny Android Market ze zbanowanymi aplikacjami

Właściciele urządzeń z Androidem, w przeciwieństwie do miłośników iOS, nigdy nie mieli dużych kłopotów ze znalezieniem aplikacji w sieci. Niebawem będzie to jeszcze prostsze, ponieważ pojawi się w sieci sklep z aplikacjami, których Google nie wpuściło do Android Marketu.

Koushik Dutta, autor ClockworkMod i współtwórca CyanogenMod, ogłosił właśnie, że pracuje nad sklepem z aplikacjami na Androida, dla których to aplikacji Google nie znalazło miejsca na półkach swojego Marketu. Nie chodzi jednak o bezużyteczny chłam, a raczej kontrowersyjne gry i aplikacje. Zapowiada się bardzo ciekawie.

W ofercie sklepu znajdą się miedzy innymi ROM-y, emulatory gier-klasyków, aplikacje oferujące zrootowanie telefonu od ręki czy też tethering firm trzecich. Jednym słowem wszystko, czego istnienie narusza prawo obowiązujące w Android Markecie.

Reklama

Mogący pochwalić się milionem użytkowników CyanogenMod z pewnością zyska na popularność wśród nieświadomych jego istnienia posiadaczach smartfonów, a ci, którzy posiadają zrootowaną słuchawkę, z pewnością ucieszą się z posiadania dostępu do magazynu aplikacji rozsianych po sieci i innych dodatków.

Źródło informacji

gizmodo.pl
Dowiedz się więcej na temat: Android | Google
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy