OnlyFans jednak nie pozbędzie się treści dla dorosłych

Niedawno świat obiegła informacja, że strona OnlyFans znana z udostępniania treści dla dorosłych zmienia politykę i w najbliższym czasie zabroni dodawania wszelkiej zawartości NSFW. Wszystko wskazuje na to, że tak się jeszcze nie stanie.

OnlyFans jest znane z tego, że twórcy mogą za pośrednictwem strony sprzedawać swój kontent bezpośrednio do klienta. Odbywa się to na zasadzie subskrypcji. Taka forma jest bardzo atrakcyjna dla kreatorów treści dla dorosłych, którzy licznie zaczęli tworzyć konta na OnlyFans. Ostatnio usłyszeli oni wiadomość o tym, że od października strona zabroni udostępniania zawartości NSFW.

Okazuje się, że zakaz udostępniania treści dla dorosłych na OnlyFans zakończył się zanim w ogóle się zaczął. Początkowo można było usłyszeć, że głównym powodem decyzji o tym, że w przyszłości zabraknie zawartości NSFW na stronie jest rebranding i chęć kreowania strony, która byłaby atrakcyjna dla wszystkich twórców, a nie tylko tych od treści dla dorosłych. Późniejsze doniesienia wskazały na to, że problemem są platformy płatnicze typu PayPal, które sceptycznie podchodzą do płatności za działalność erotyczną. Tę wersję zdaje się potwierdzać oświadczenie twórców, że dostali “zapewnienie", które pozwoli im nie blokować treści dla dorosłych.

Reklama

Warto nadmienić, że OnlyFans już wcześniej robiło przymiarki do pozbycia się łatki strony dla dorosłych. W tym celu wypuścili aplikację mobilną OFTV, na której udostępniane są jedynie treści Safe-For-Work. Można tam znaleźć nagrania dotyczące gotowania, ćwiczeń, mody, lifestylu i wiele innych.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: OnlyFans
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy