Płatna wersja Twittera zaczyna działać - ale jest problem

Subskrypcja Twitter Blue pojawiła się na urządzeniach mobilnych. Z abonamentu nie można jednak jeszcze skorzystać. O co w nim chodzi?

Twitter nie ogłosił oficjalnie żadnych zmian, które w najbliższym czasie miałyby dotknąć portal społecznościowy. Wygląda na to, że nadchodzi jednak abonament Blue, który został zauważony w aplikacjach na Androida oraz iOS. Usługa ma kosztować równowartość 2,99 dolara miesięcznie. Co otrzymamy w zamian za płatność?

Nie jest jeszcze jasne, co dokładnie zaoferuje użytkownikom Twitter Blue, ale krążą plotki na temat tego, iż po opłaceniu abonamentu aplikacja znacząco zwiększy swoją funkcjonalność. W serwisie miałaby pojawić się możliwość cofnięcia tweedów oraz tryb czytnika ułatwiający przyswajanie dłuższych treści oraz podzielonych wątków.

Reklama

Na ten moment nie ujawniono żadnych krajów ani dat, w których to opcja miałaby być dostępna - Twitter także nie potwierdził istnienia swojego abonamentu. Wygląda jednak na to, że serwis patrzy w przyszłość i próbuje szukać nowych metod monetyzacji.

Obecnie nie pozostaje nam nic innego, jak po prostu czekać na oficjalne ogłoszenie zmian. Więcej szczegółów poznamy w nadchodzących tygodniach.  


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Twitter | Twitter Blue

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy