Steve Jobs znów na urlopie zdrowotnym

"Kocham Apple i mam nadzieję, że wrócę jak najszybciej" - napisał Steve Jobs w liście do pracowników firmy Apple. W związku z kolejnymi problemami zdrowotnymi idzie on na urlop.

W ciągu ostatniej dekady ze zdrowiem Stevena Jobsa nie było najlepiej. Początkowo zdiagnozowano u niego raka trzustki, który usunięty został w lipcu 2004 roku. Niedługo potem okazało się, że CEO Apple musi zmierzyć się również z jego przerzutami na wątrobę. Walkę tę wygrał w 2009 roku. Gdy wrócił do pełnienia swoich obowiązków wydawało się, że wszystko jest już w porządku.

Niestety - w dniu wczorajszym świat obiegła informacja o kolejnym urlopie zdrowotnym Jobsa. Firma nie podała w oficjalnym komunikacie żadnych informacji dotyczących jego stanu zdrowia. Nieoficjalnie mówi się jednak, że to nic poważnego - szef firmy musi podobno zmierzyć się teraz z dolegliwościami spowodowanymi przeszczepem.

Nie wiadomo kiedy CEO Apple wróci do pełnienia swoich obowiązków. Póki co zastępował go będzie Tim Cook. Wiele wskazuje na to, że tegoroczne prezentacje produktów odbędą się bez największej gwiazdy Apple. Życzymy zdrowia!

Reklama

pcformat_online
Dowiedz się więcej na temat: Steve Jobs | apple

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy