Reklama

12-calowy MacBook Air już na początku 2015 r.

Premiera 12-calowego MacBooka Air wydaje się być tylko kwestią czasu. Serwis Digitimes sugeruje, że może mieć ona miejsce już w 2015 r.

Serwis Digitimes jest przekonany, że na premierę 12-calowego MacBooka Air nie będzie trzeba długo czekać. Produkcja laptopa ma ruszyć już w pierwszym kwartale nadchodzącego roku, co może sugerować jego sklepowy debiut jeszcze przed wakacjami.

Do doniesień Digitimes należy jednak podchodzić z dystansem, gdyż serwis ten już kilkukrotnie ogłaszał rychłą premierę 12-calowych MacBooków Air, która jednak się nie wydarzyła. Urządzenie ma być przeznaczone na rynek "high end", co oznacza, że nowy laptop nie zapełni luki między iPadami a MacBookami Pro.

Dzięki zastosowaniu procesorów Intel Core M, nowe MacBooki będą cichsze, smuklejsze, a na dodatek Apple przeprojektuje ich gładzik. Nie wiadomo, czy nowe komputery będą wyposażone w ekrany Retina.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: MacBook Air | apple | MacBook Pro | ekran Retina

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama