9 notebooków od HP dla małych i średnich firm

HP wprowadzi na rynek dziewięć ekonomicznych notebooków dla firm opracowanych z myślą o potrzebach małych i średnich przedsiębiorstw.

Najtańszy model kosztuje 249 euro. Wprowadzenie na rynek wspomnianych rozwiązań stanowi element szerszej strategii udostępniania przedsiębiorstwom oferty produktów, które umożliwią zastąpienie starszych komputerów biurkowych, stacji roboczych i notebooków.

Oferta notebooków HP została rozszerzona o następujące urządzenia:

- HP ProBook 6555b oferujący najnowszą technologię VISION Pro firmy AMD,

- HP ProBook 6450b/6550b wyposażony w najnowsze rozwiązania technologiczne firmy Intel, umożliwiające firmom obniżenie kosztów, zwiększenie wydajności oraz oferujący akumulatory zapewniające do 16 godzin nieustannej pracy.

Reklama

- HP ProBook 4525s wyposażony w metalową obudowę ze szczotkowanego aluminium dostępną w dwóch odcieniach - kawioru i bordeaux. Notebook oferuje między innymi nowe procesory AMD Phenom II, Turion II i Athlon II, które w zależności od ceny oferują zróżnicowany poziom wydajności.

- HP 625, najtańszy notebook HP, który oferuje między innymi opcjonalną obsługę technologii bezprzewodowych, kamerę internetową o rozdzielczości 2 MP z wbudowanym mikrofonem, a także odporną na zalanie klawiaturę.

Ceny i dostępność

Notebook HP ProBook 6555b będzie dostępny w sprzedaży w czerwcu, a cena najtańszej wersji będzie wynosić 699 EUR.

Notebook HP ProBook 6450b i 6550b będzie dostępny w sprzedaży w czerwcu, a cena najtańszych wersji będzie wynosić odpowiednio 789 EUR i 799 EUR.

Notebook HP ProBook 4525s będzie dostępny w sprzedaży w tym miesiącu,

a cena najtańszej wersji będzie wynosić 349 EUR.

Notebook HP 625 będzie dostępny w sprzedaży w czerwcu, a cena najtańszej wersji będzie wynosić 249 EUR.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy