Apple Magic Keyboard lepsza niż mechaniczne klawiatury?

Klawiatury mechaniczne wyróżniają się oryginalnie zaprojektowanymi przełącznikami, które choć zapewniają wyjątkowe odczucia i precyzję, mogą irytować inne osoby swoim wyraźnym dźwiękiem. Jak się okazuje, Apple może pracować nad rozwiązaniem tego problemu.

Serwis Patently Apple dotarł bowiem do informacji, z których jasno wynika, że technologiczny gigant pracuje nad całkowicie innowacyjnym rozwiązaniem. Mowa o klawiaturze, która pozwalałby na dowolne ustawienia zarówno siły nacisku klawiszy, jak i głośności wydawanego przez nie dźwięku. Oznacza to, że pracując w biurze, wśród innych osób, moglibyśmy całkowicie wyciszyć urządzenie.

Podobnie wygląda sprawa z graniem. Jeśli zapragnęlibyśmy przemienić klawiaturę w narzędzie dla graczy, z wyraźnie odznaczającym się poziomem siły przycisków, wystarczyłoby ustawić urządzenie w tryb bardziej responsywny.

Reklama

Jak to zwykle z patentami bywa, nie jesteśmy do końca pewni, czy Apple faktycznie planuje wypuścić na rynek taką klawiaturę. Przyznać jednak trzeba, że tego rodzaju uniwersalne urządzenie mogłoby się okazać szalenie przydatna. Zwłaszcza w czasach wzmożonej pracy z domu. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Apple | Klawiatura
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy