Artystyczna myszka Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500

Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 to nowa kolekcja myszy, dla których wzory zostały zaprojektowane przez pięciu artystów-grafików z różnych zakątków świata. Wzbogacona o technologię BlueTrack oraz bezprzewodową transmisję 2,4GHz.

Microsoft już od dawna przykłada dużą wagę do designu swoich produktów. Edycja artystyczna najnowszych myszy kontynuuje tradycję zapoczątkowaną przez akcesoria takie, jak klawiatura Microsoft Wireless Arc Keyboard oraz myszy Arc Wireless Mouse i Arc Touch Wireless Mouse, która znalazła się w gronie finalistów w konkursie Dobry Wzór 2010.

Edycja artystyczna najnowszej myszy Microsoft robi kolejny krok naprzód na płaszczyźnie designu. Wzory zdobiące myszy zaprojektowane zostały przez grono młodych i zdolnych grafików. Kirra Jamison, Matt W. Moore, Linn Olofsdotter, Mike Perry i Jonny Wan.

Myszy Microsoft Wireless Mobile Mouse 3500 Studio Series wyróżnia nie tylko design, ale także wykorzystanie technologii BlueTrack - rozwiązania, które pozwala na przechwytywanie ruchów urządzenia po praktycznie każdej powierzchni. Do Wireless Mobile Mouse 3500 jest załączony również mini odbiornik typu Snap-in, który po umieszczeniu w porcie USB notebooka, wystaje zaledwie jeden centymetr poza zewnętrzną obudowę.

Reklama

Rozwiązania i dodatki zastosowane w najnowszej myszy firmy Microsoft:

- Oryginalne wzory stworzone przez artystów z różnych zakątków świata,

- Mini odbiornik typu Snap-in pozwala na pozostawienie go, bądź w komputerze, bądź wygodnie schowanego pod spodem myszy. Kiedy odbiornik zostaje odłączony, jednocześnie dezaktywuje mysz, co pozwala na przedłużenie żywotności baterii,

- Technologia BlueTrack, dzięki której do korzystania z myszy nie jest już potrzebna podkładka. Można jej używać na niemal każdej powierzchni, m.in. granicie, marmurze, dywanie czy drewnie,

- Design myszy zapewnia wygodę użycia zarówno osobom prawo-, jak i leworęcznym. Gumowe przyciski umieszczone po bokach urządzenia gwarantują dodatkową stabilność,

- Bezprzewodowa technologia 2,4GHz zapewnia niezawodne połączenie z komputerem,

- Żywotność baterii osiąga 8 miesięcy. O konieczności wymiany źródła zasilania ostrzega dwukolorowy wskaźnik zużycia baterii.

Dostępność

Wireless Mobile Mouse 3500 Studio Series - edycja artystyczna będzie dostępna w Europie w trzecim kwartale 2011 roku. Myszy objęte są trzyletnią, ograniczoną gwarancją producenta na skalę światową. Seria Wireless Mobile Mouse 3500 Studio współpracuje z systemami Microsoft Windows 7, Windows Vista, Windows XP oraz Mac OS X v.10.2-10.6.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Mobil | Microsoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy