Gdzie kupić komputer?

Polacy wolą kupować sprzęt w salonach komputerowych niż w hipermarketach elektronicznych - wynika z najnowszych danych internetowego serwisu Jakość Obsługi.

Kiedyś komputery stacjonarne (składaki) często kupowało się w małych, często rodzinnych sklepach. Jednak przez ostatnie lata wielkie sieci, hipermarkety oraz sklepy internetowe skutecznie zdziesiątkowały te małe saloniki. Jeśli zatem chcemy kupić komputer - często mamy do wyboru, albo duże salony albo hipermarkety.

Na opublikowanej właśnie liście "Top 100 najbardziej przyjaznych firm w Polsce" znalazły się dwie ogólnopolskie sieci salonów komputerowych oraz dwa duże markety. Okazało się, że salony uzyskały znacznie lepsze wyniki niż duże, znane sklepy wielkopowierzchniowe z elektroniką.

- Nie chcę wypowiadać się na temat polityki handlowej marketów elektronicznych. Mogę natomiast powiedzieć, że nie jestem zaskoczony układem najnowszej listy najbardziej przyjaznych firm. W salonach pracuje personel, dla którego komputery to wieloletnia pasja. Cieszymy się także niską rotacją zatrudnionych osób. W efekcie klient salonów komputerowych może liczyć na fachowe doradztwo przy wyborze sprzętu, a następnie w czasie jego eksploatacji - mówi Sławomir Mamzer, dyrektor ds. sprzedaży detalicznej Komputronik.

Reklama

Gdzie, waszym zdaniem, najlepiej kupować komputer?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: komputer

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy