HDD z funkcją nagrywania wideo

Apricorn zaprezentowało urządzenie, które przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom seriali i rożnego rodzaju produkcji emitowanych na antenie telewizyjnej, którzy na co dzień ciężko pracują i nie mają czasu oglądać ich w porze emisji.

Jest to zewnętrzny dysk twardy z funkcją bezpośredniego nagrywania (DVR - Digital Video Recorder) wideo o nazwie Xpander.

Widoczny na zdjęciu produkt ma raczej futurystyczny design, wymiary 45,7x121,9x203,2mm i może zawierać w sobie dysk twardy o pojemności 500, 750, GB oraz 1 i 1,5 TB dzięki czemu mamy mnóstwo miejsca na nasze ulubione programy telewizyjne.

Xpander wykorzystuje dyski twarde o prędkości obrotowej 7200 RPM posiadające 8 MB bufor i może być używany zarówno pozycji pionowej jak i poziomej. Apricorn DVR Xpander został opatrzony roczną gwarancją producenta, a jego cena jest oczywiście uzależniona od wielkości zainstalowanego dysku twardego.

Reklama

I tak za najtańszy model z 500 GB dyskiem musimy zapłacić 119 dolarów, za 750 GB - 149, 1 TB za 179 i w końcu 239 dolarów za największy 1,5 TB model.

PCArena.pl
Dowiedz się więcej na temat: dysk | dysk twardy | wideo

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy