Reklama

HP Spectre x2, ENVY x360 i ENVY - premiera w Cannes

Na Festiwalu Filmowym w Cannes firma HP zaprezentowała nowe laptopy klasy Premium – Spectre x2, ENVY x360 i ENVY.

HP Spectre x2 - najważniejsze cechy

·         Precyzyjne rysowanie w każdym trybie. Pióro z certyfikatem Windows Ink jest wrażliwe na nacisk, więc aspirujący artyści i twórcy mogą uzyskać szeroką gamę kreatywnych efektów, od zróżnicowanej grubości linii do subtelnego cieniowania i kolorowania. Ponadto wykonana ze stali nierdzewnej podpórka w kształcie litery U o zakresie ruchu 165 stopni umożliwia rysowanie pod dowolnym kątem i w każdych okolicznościach, jednocześnie zapewniając niezwykłą wytrzymałość w codziennym użytkowaniu.

·         Wzmocniona konstrukcja z materiałami wysokiej klasy. Aluminiowa obudowa produkowana na obrabiarce CNC i ciemnosrebrne wykończenie z podstawką w kolorze miedz.

Reklama

·         Jasny, mocny ekran. Żywy ekran o przekątnej 12,3" i rozdzielczości 3K2K (3000x2000) z 6 milionami pikseli oferuje nowy poziom rozrywki HD i umożliwia pracę w różnych warunkach oświetleniowych, zapewniając lepszą czytelność i widoczność fotografom i artystom graficznym.

·         Wytrzymała odłączana klawiatura. Pełnowymiarowa klawiatura z szybko reagującym szklanym touchpadem jest wyposażona w mocny magnes, który utrzymuje ją na miejscu w każdym trybie pracy.

·         Kamery wysokiej rozdzielczości. Tylna kamera o rozdzielczości 13MP, przednia kamera 5MP z szerokim zakresem dynamicznym (WDR) oraz kamera na podczerwień na użytek Windows Hello.

·         Długi czas pracy na zasilaniu bateryjnym i HP Fast Charge.  Bateria starcza nawet na 8 godzin pracy,  technologia HP Fast Charge,  ładuje urządzenie od 0 proc. do 50 proc. w ciągu 30 minut.

Laptop HP ENVY 13 i ENVY 17

·         Wzornictwo . Wytrzymała metalowa obudowa w kolorze naturalnego srebra lub jedwabistego złota z  podnoszącym się zawiasem pozwala na swobodny przepływ powietrza, jednocześnie oferując większy komfort pisania.

·         Nieograniczona kreatywność. Laptop jest wyposażony w ekran UHD (6) zawierający ponad 8 milionów pikseli, cztery głośniki z oddzielnymi wzmacniaczami oraz kamerę HD WDR z szerokim kątem widzenia, co pozwala płynnie przechodzić od pracy do trybu rozrywki.

·         Bezpieczeństwo. Opcjonalne urządzenie HP Secure Pad z wbudowanym czytnikiem linii papilarnych oraz obsługa Windows Hello zapewniają, bezpieczeństwo i wygodę.

·         Wydajność, która pozwala na więcej. Praca wielozadaniowa jest łatwa dzięki najnowszym procesorom Intel Core-i3, Intel Core-i5 i Intel Core-i7, a opcjonalna karta graficzna NVIDIA  zapewnia większą rozdzielczość, krótszy czas reakcji i żywsze barwy osobom edytującym zdjęcia lub filmy.

HP ENVY x 360 15.6"

·         Konwertowalna konstrukcja. Ekran z ledwie widocznym obramowaniem, jednoczęściowa obudowa z aluminium i płynnie działający zawias zapewniają wysoką jakość i trwałość w każdym trybie pracy. Modele z procesorem Intel są oferowane w kolorze naturalnego srebra, a modele z procesorem AMD - w kolorze ciemnopopielistego srebra.

·         Ekran gotowy do rysowania i streamingu. Certyfikowana obsługa Windows Ink i precyzyjny rysik N-tig pozwalają łatwo robić notatki lub adnotować dokumenty zupełnie tak, jak piórem na papierze, a opcjonalny ekran UHD IPS oferuje ponad 8 milionów pikseli do oglądania wideo albo szczegółowej edycji obrazu.

·         Nowy standard produktywności. Sprawdzona wydajność i swoboda wyboru pozwalają użytkownikom łatwo pracować wielozadaniowo z najnowszymi procesorami (7,8) Intel Core-i5 and Intel Core-i7,  AMD A9 i A12, a możliwość zainstalowania nawet 16 GB pamięci DDR4 gwarantuje płynne działanie wielu aplikacji jednocześnie.

Ceny i dostępność:

·         HP Spectre x2 będzie dostępny na wybranych rynkach EMEA od czerwca br. w cenie od 1599 euro.

·         HP ENVY x360 15 będzie dostępny w regionie EMEA od czerwca br. w cenie od 899 euro z procesorem Intel i od 749 euro z procesorem AMD.

·         HP ENVY 13 będzie dostępny w regionie EMEA od czerwca br. w cenie od 899 euro.

·         Laptop HP ENVY 17 będzie dostępny w regionie EMEA od czerwca br. w cenie od 1099 euro.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy