Reklama

Lekko odświeżone MacBooki Pro na WWDC 2013

Organizowana przez Apple konferencja WWDC już na początku czerwca. Według najnowszych przecieków, gigant z Cupertino zaprezentuje na niej odświeżoną rodzinę MacBooków Pro.

Zmiany w MacBookach Pro będą najprawdopodobniej kosmetyczne. Wszystkie komputery będą wyposażone w znane już z poprzedniej generacji ekrany Retina oraz te same obudowy z anodyzowanego aluminium. Serca MacBooków Pro zostaną wzmocnione procesorami Intel Haswell, zatem można spodziewać się kolejnego wzrostu wydajności. Najprawdopodobniej jednak będzie on nieznaczny.

W najbliższej przyszłości, z półek sklepowych nie znikną MacBooki Pro bez ekranów Retina. Także te warianty najpopularniejszych komputerów Apple zostaną technicznie odświeżone i trafią na międzynarodowy rynek. Ich cena - podobnie jak ma to miejsce teraz - będzie niższa od modeli z ekranami Retina.

Źródłem takich rewelacji jest analityk KGI - Ming-Chi Kuo. Nie wydają się one być wyssane z palca, bo Apple już od kilku lat dokonuje kosmetycznych zmian w swoich flagowych komputerach mobilnych. Kuo przewiduje, że nowe MacBooki trafią do sprzedaży zaledwie kilka dni po WWDC, ale na modele z ekranami Retina będzie trzeba trochę poczekać.

Na WWDC 2013 ma zostać zaprezentowany również OS X 10.9, który będzie mocno przypominał znanego z iPhone'ów i iPadów iOS-a. Gigant z Cupertino chce znacznie zwiększyć integrację między swoimi systemami. Wszystko wyjaśni się już za nieco ponad miesiąc.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy