Reklama

Lenovo szuka patentów na naukę

Wystartowała kampania “3 patenty z Lenovo”, w której marka zachęca do dzielenia się swoimi pomysłami na urozmaicenie codzienności w trzech kategoriach: nauka, sesja oraz aplikacja. Ambasadorami i jurorami akcji są youtuberzy: Matura to Bzdura, Martin Stankiewicz oraz Cyber Marian.

Ponoć potrzeba 10 000 godzin, by zostać mistrzem w każdej dziedzinie. A może jest droga na skróty? Może są sposoby, żeby nauczyć się czegoś szybciej? Lenovo wraz z grupą popularnych vlogerów postanowiło po raz kolejny poprosić o pomoc w szukaniu rozwiązań szytych na każdą miarę internautów. W pierwszej edycji konkursu, zgłoszono ponad 22 000 pomysłów! Tym razem jury poszukuje podpowiedzi jak efektywniej się uczyć - niezależnie czy jest to szydełkowanie, równania różniczkowe, czy gra na tamburynie. Ale wiedza to jedno - prezentowanie wiedzy drugie. Ile razy spalałeś się na egzaminie...? Dlatego osobną kategorię stanowią patenty na sesję/egzamin - jak się odstresować, jak stworzyć ściągę niezauważalną dla profesora, jak opanować materiał w jedną noc?

Reklama

Trzecia kategoria to patenty na aplikację, która może zostać zainstalowana na urządzeniach Lenovo. Nie ma żadnych ograniczeń tematycznych. Ważne, żeby była unikalna i praktyczna. Najlepsze pomysły mają szansę na wdrożenie.

Propozycje patentów można zgłaszać poprzez stronę patentylenovo.pl W akcji do wygrania są  Lenovo Yoga 2 Pro oraz 2 x Lenovo Yoga Tablet ’10.

 Kampania, którą dla marki Lenovo prowadzi agencja FFW Communication potrwa cztery tygodnie, zgłoszenia można przesyłać do 15 czerwca 2014 roku.materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama