Reklama

MSI GS30 Shadow - najsmuklejszy laptop gamingowy na rynku

MSI GS30 Shadow to prawdopodobnie najsmuklejszy laptop gamingowy na rynku, do którego można podłączyć zewnętrzną kartę graficzną.

MSI GS30 ma 13,3-calowy ekran pracujący w rozdzielczości 2560 na 1440 pikseli, a jego sercem jest procesor Intel Core i7 czwartej generacji wspomagany maksymalnie przez 16 GB pamięci RAM. W zestawie znajdziemy także zintegrowaną z procesorem kartę graficzną Intel Iris Pro i dwa dyski SSD.

Laptop wraz z akumulatorem waży tylko 1,3 kg, przy naprawdę kompaktowych wymiarach - 320 na 227,3 na 19,8 mm. Na pokładzie znajdziemy zestaw niezbędnych portów komunikacyjnych, podświetlaną klawiaturę i zarządzającego całością Windowsa 8.1.

Ale chyba najważniejszy element wyposażenia GS30 Shadow znajduje się pod obudową laptopa. Komputer jest kompatybilny ze specjalną stacją roboczą nazwaną po prostu GamingDock, która pozwoli na połączenie z każdą dostępną na rynku kartą graficzną pracującą na szynie PCI-e x16. Stacja dokująca ma wbudowane głośniki oraz dodatkowy komplet portów komunikacyjnych, więc idealnie nada się do zadań domowych.

Dokładna data premiery MSI GS30 nie jest znana. Pewne jest, że GamingDock trafi na półki sklepowe w styczniu 2015 r. Można spodziewać się, że laptop zawita do graczy również w tym okresie.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: MSI | laptop gamingowy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy