myPhone A320 NEXT - Android i dwie karty SIM

myPhone wprowadza do sprzedaży smartfon, będący połączeniem zalet technologii Dual SIM i systemu operacyjnego Android.

MyPhone - producent telefonów komórkowych, dotychczas znany był głównie z telefonów z serii myPhone Simple Life. Tym razem pod postacią modelu A320 NEXT wprowadza na rynek smartfon działający w oparciu o system Android 1.6 Donut. Jego jedynym unikalnym atrybutem jest obsługa dwóch kart SIM jednocześnie.

Wykorzystanie wersji Donut 1.6 systemu operacyjnego Android umożliwiło implementację technologii Dual SIM, znanej z większości modeli myPhone. W przypadku NEXT-a pozwala ona np. na przeglądanie internetu lub ściąganie, czy wysyłanie wiadomości e-mail za pomocą jednej karty, przy jednoczesnej gotowości do odebrania połączenia przychodzącego na drugą kartę SIM. Rozwiązanie takie jest szczególnie interesujące dla osób chcących efektywnie zredukować koszty połączeń. To rozwiązanie zainteresuje też wszystkich często podróżujących poza granice naszego kraju - połączenia internetowe w roamingu są nadal drogie, opłaca się więc w tym celu skorzystać z karty SIM lokalnego operatora, przy jednoczesnej dostępności pod stałym numerem telefonu.

Reklama

Sercem myPhone A320 NEXT jest procesor Marvell PXA310, taktowany zegarem o częstotliwości 624 MHz. Dotykowy, 3-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 240 na 400 pikseli pozwala na obsługę urządzenia. Aparat cyfrowy wyposażony w matrycę o rozdzielczości 5 megapkseli. Moduły Wi-Fi (802.11 b/g) oraz EDGE pozwalają na wykorzystanie urządzenia do surfowania po internecie, czy odbierania i wysyłania wiadomości e-mail. Urządzenie wyposażono też w moduł Bluetooth 2.0 (EDR), port USB, złącze kart micro SD i czujnik ruchu.

Akumulator litowo-jonowy o pojemności 1200 mAh pozwala na działanie urządzenia w stanie czuwania do 4 dni lub na przeprowadzenie do 5 godzin rozmów telefonicznych. Sugerowana cena detaliczna myPhone A320 NEXT - 1199 złotych brutto. Smartfon objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta, w systemie door-to-door.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Smartfon | karty SIM | karty | Android | Dual SIM | myPhone
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy