Nadchodzi iMac z ogromnym wyświetlaczem?

Nowe komputery iMac mogą zostać wyposażone przez Apple w duże wyświetlacze. Jakiej przekątnej można się spodziewać?

Apple może przygotowywać nowe komputery z serii iMac, które tym razem miałyby doczekać się zwiększonej przekątnej wyświetlacza. Minęło już trochę czasu odkąd firma Tima Cooka zdecydowała się zaktualizować swoje portfolio tychże komputerów, tak więc 2021 rok byłby na to idealnym momentem.

Nowe plotki mówią o tym, iż nowy ekran iMaca będzie posiadał zarówno 27, jak i 32-calowy panel. W tym przypadku konstrukcja z 32-calami miałaby działać w oparciu o ekran Retina z rozdzielczością 5K oraz obsługą EDR. Całość ma napędzać nic innego, jak oczywiście autorski procesor Apple - model M1. Ten sam, który obecnie znajduje się w MacBooku Air oraz MacBooku Pro i Macu Mini. 

Reklama

Oprócz nowych iMaków, Apple może zdecydować się również na wprowadzenie na rynek kolejnej generacji swojego zewnętrznego wyświetlacza. W tym przypadku konstrukcja miałaby być tańsza od zaprezentowanego modelu Pro Display XDR. 

Obecnie nie wiadomo, kiedy Amerykanie mogliby zechcieć pochwalić się swoimi nowościami. Możliwe, że stanie się to jeszcze na wiosnę tego roku. INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Apple | iMac
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama