Neostrada z małą ceną

Telekomunikacja Polska przygotowała jesienną promocję na usługę szerokopasmowego dostępu do internetu - neostrada. Z oferty mogą skorzystać nowi jak i dotychczasowi klienci decydujący się na przedłużenie umowy.

Promocja "Neostrada tp - mała cena" obowiązuje od września 2007 roku do końca marca 2008 roku. Dodatkowo, dzięki specjalnemu starterowi, klienci za pierwszy miesiąc korzystania z usługi zapłacą 1,22 zł, a następnie (do trzech kolejnych miesięcy - w zależności od czasu na jaki została zawarta umowa) zapłacą promocyjna cenę 9,90 zł (w przypadku opcji 256) lub 14,90 zł (w przypadku opcji pozostałych).

Oferta dotyczy pięciu opcji neostrady tp w prędkości od 256 kb/s do 6144 kb/s. Mogą z niej skorzystać nowi klienci, jak i korzystający już z neostrady w ramach umowy na czas nieokreślony, albo klienci którym w trakcie trwania promocji do końca kontraktu terminowego pozostanie nie więcej niż 90 i nie mniej niż 30 dni.

Reklama

Ponadto klienci podpisujący umowy na korzystanie z neostrady w promocji mogą skorzystać z możliwości zakupu laptopa Dell Inspiron 1501. To propozycja dla tych, którzy chcieliby nabyć swój pierwszy komputer przenośny, ale dotychczas nie było ich na to stać.

Media2
Dowiedz się więcej na temat: Orange Polska S.A. | neostrada
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy