Omijanie ograniczeń Visty

Grupa Hacking group warez opublikowała w Internecie nakładkę, która daje graczom możliwość uruchomienia takich tytułów jak Halo 2 i Shadowrun na systemie operacyjnym Windows XP.

Zarówno "Halo 2", jak i "Shadowrun" nie mógł być do tej pory uruchomiany na systemach operacyjnych wykorzystujących silnik DirectX 9, aby zagrać trzeba było migrować do najnowszej wersji środowiska operacyjnego Microsoftu - Windowsa Visty. - Microsoft zdecydował w typowy dla siebie sposób, o tym by uruchomić wspominane tytuły, trzeba przeprowadzić proces migracji do Visty, bo tylko na niej możliwe jest uruchomienie tych gier - tak skomentował sprawę Brian Thomason z Falling Leaf Systems CEO w jednym z wywiadów dla prasy. Dodał on także, iż: - Microsoft początkowo zapewniał, iż nie jest możliwe zaimplementowanie DirectX 10 w Windows XP, a teraz chce byśmy wierzyli, iż nie jest możliwe sukcesywne uruchomienie wspominanych, dwóch tytułów na Windows XP i starszych. Planujemy ujawnić, iż teoria ta nie jest prawdziwa.

Reklama

Pomimo tego, iż wspominany patch pojawił się w sieci i możliwe jest uruchomienie takich tytułów jak "Halo 2" i "Shadowrun" na systemie Windows XP to pozostaje jeszcze masa innych aplikacji, które pozostają do dyspozycji tylko użytkowników systemu Windows Vista.

CentrumXP.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy