Razer Naga - 12-przyciskowa myszka

Razer producent high-endowych akcesoriów dla graczy, oprogramowania i systemów komputerowych zapowiedział nową i znacznie usprawnioną wersję Razer Naga - popularnej myszy przeznaczonej do gier MMO na świecie.

 Opracowana przez inżynierów Razer 12-przyciskowa miniklawiatura znajdująca się pod kciukiem została wzbogacona o mechaniczne mikroprzełączniki, dzięki którym znacznie poprawiła się szybkość reakcji, a co za tym idzie komfort użytkowania. Każdy z przycisków na miniklawiaturze jest teraz bardziej wypukły i oddzielony od pozostałych.

Ergonomia Razer Naga również została poprawiona - mysz jest szersza, dzięki czemu lepiej leży w dłoni i oferuje większy komfort graczowi. Miejsce przeznaczone na czwarty i piąty palec zostało lepiej wyprofilowane, dzięki czemu dłoń nie męczy się nawet podczas wielogodzinnych sesji, a jednocześnie dzięki temu przyczepność myszy jest znacznie lepsza. Nowa mysz Razer Naga zawiera także kółko przewijania które od teraz pozwala nie tylko na klikanie, ale także na wychylanie na boki, oddając tym samym w ręce graczy więcej możliwości kontroli.

Reklama

Pierwsza mysz Razer Naga stworzona z myślą o grach MMO została zapowiedziana w 2009 roku. Od tamtego czasu powstało wiele kontrolerów starających się imitować rewolucyjną konstrukcję Razer Naga. Żadnej z nich nie udała się ta sztuka.

- Wprowadzając kilka lat temu na rynek pierwszą mysz z serii Razer Naga nie spodziewaliśmy się, że osiągnie tak oszałamiający sukces; to najlepiej sprzedająca się mysz przeznaczona do MMO na świecie. W znacznym stopniu przyczyniła się także do rozwoju nowej kategorii MMO wśród myszy - powiedział Min-Liang Tan, współzałożyciel, CEO i dyrektor kreatywny Razer.

Zintegrowany z grami program konfiguracyjny dostarczany razem z Razer Naga pozwala na przypisanie zarówno pojedynczych, jak i ciągów komend do przycisków myszy. Konfigurator został zaprojektowany w formie nakładki, dzięki czemu gracze nie muszą przerywać zabawy, by dostosować komendy i polecenia do swojego stylu gry.

Cena:

EU 79,99 Euro

Cechy produktu:

- 19 przycisków programowalnych pod kątem gier MMO
- 12-przyciskowa miniklawiatura pod kciukiem
- Wychylane kółko przewijania z klikiem
- 8200 dpi, laserowy sensor 4G
- Technologia Razer Synapse 2.0
- Zielone podświetlenie diodami LED
- Ponad 200 cali na sekundę / maksymalne przyspieszenie 50 g
- Ultrapłynne, bezgłośne ruchy dzięki doskonałym podkładkom
- Długość kabla 2.1 m

Rozmiary:

-    Długość: 119 mm

-    Szerokość: 75 mm

-    Wysokość 43 mm

-     Waga: 135 g

 

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: mysz komputerowa | sprzęt dla gracza

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama