Tablet od HP w końcu trafia na rynek

HP Slate 500 to urządzenie, które dane nam było zobaczyć w sieci już wielokrotnie. Dziś wiadomo już, że tablet HP trafia na rynek.

To, co wyróżnia HP Slate 500 spośród urządzeń dostępnych obecnie na rynku, to system operacyjny. W tablecie tym zastosowano bowiem Windowsa 7. Tym samym łatwo zauważyć, że HP kieruje Slate'a do osób pracujących w korporacjach, biznesmenów, lekarzy czy architektów. Jest to również sugerowane w materiale promocyjnym, który pojawił się w serwisie YouTube.

HP Slate 500, oprócz ekranu o przekątnej 8,9 cala, wyposażony jest również w procesor Intel Atom Z540, 2GB pamięci RAM oraz 64GB pamięci flash. Do zestawu z urządzeniem dołączany jest specjalny stylus, który ma być szczególnie pomocny w podpisywaniu różnego rodzaju dokumentów. W Slate 500 znajdziemy również kamerę do wideorozmów, kamerę o rozdzielczości 3 megapikseli oraz porty USB.

Przewidywana cena urządzenia to 799 dolarów. Slate powinien być dostępny do kupienia na stronie producenta. Obecnie nie wiadomo kiedy trafi do Polski.

Reklama

pcformat_online
Dowiedz się więcej na temat: iPad

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy