Tytanowa myszka tylko dla bogaczy

Holenderskie studio Intelligent Design zaprojektowało wyjątkową mysz optyczną ID Mouse. Na czym polega jej wyjątkowość? Otóż urządzenie wykonane jest z tytanu i mogą sobie na nie pozwolić tylko osoby z grubym portfelem.

Producenci sprzętu komputerowego prześcigają się w pomysłach i za wszelką cenę pragną zwrócić uwagę potencjalnego klienta na swoje produkty. Na rynku można przecież spotkać przeróżne gadżety, chociażby myszki wykonane z bambusa itp. Holendrzy wpadli na oryginalny i drogi pomysł - stworzyli mysz optyczną, którą wykonano z tytanu.

Urządzenie zostało zaprezentowane przy okazji odbywających się targów Design Week 2009. Mysz jest w całości wykonana ręcznie i łączy się z komputerem za pomocą bezprzewodowego kontrolera USB. Tytanową myszkę zasilają dwie baterie AAA. Rolka została wykonana z magnesu neodymowego

Reklama

Za rzeczy ekskluzywne trzeba niestety słono płacić i tak też jest w tym przypadku, gdyż urządzenie kosztuje bagatela 800 euro! Mysz jest produkowana tylko na specjalne zamówienie.

Źródło informacji

PC Format
Dowiedz się więcej na temat: design | urządzenie | mysz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy