VAIO P - nowa seria notebooków

Sony ogłosiło nowe notebooki z serii VAIO P z 8-calowymi matrycami. Pierwsze, co rzuca się w oczy to ultra-cienka konstrukcja i krzykliwe kolory. Co sugeruje, że targetem nowego urządzenia Sony są ludzie młodzi i aktywni, a ze względu na design, przede wszystkim kobiety.

Co takiego, poza standardami w tej klasie oferuje niewielkie VAIO? M.in. GPS, akcelerometr czy malutki touchpad. Nowy notebook Sony waży zaledwie 632 gramy i posiada 8-calową matrycę (1600 na 768). Sercem tego maleństwa jest 1,86GHz procesor Intel Atom Z540. Na pokładzie znajdziemy 2GB pamięci RAM, a za wyświetlany obraz odpowiada zintegrowana karta graficzna GMA 500. VAIO P wyposażono ponadto w 64GB dysk SSD, kamerkę internetową, WiFi 802.11b/g/n, 3G, Bluetooth 2.1 oraz baterię, która wytrzyma bez ładowania do 5 godzin pracy.

Całość obsługiwana będzie za pomocą popularnego Windowsa 7 (wersja 32 bit). Nowy ultra-mobilny notebook ukaże się w przyszłym miesiącu. Dostępny w 5 kolorach: czarnym, białym, pomarańczowym, zielonym oraz różowym. Ceny na razie nie ustalono. Znając Sony na pewno nie będzie niska.

Reklama

PCArena.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sony | VAIO

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy