Reklama

​Dwa świetne komiksy o Spider-Manie na polskim rynku

Jeszcze niedawno wszyscy emocjonowaliśmy się filmem "Spider-Man: Bez drogi do domu", a już teraz na półkach polskich księgarni pojawiły się dwie świetne pozycje dla fanów Człowieka Pająka. Warto się w nich zatracić.

Wydawnictwo Egmont jest znane z przygotowywania świetnych albumów ze Spider-Manem w roli głównej. Nie inaczej jest tym razem. Szczególnie polecamy dwa nowe tomy, które powinny znaleźć się na półkach wszystkich fanów komiksów.

Marvel Classic. Amazing Spider-Man Epic Collection: Kosmiczne przygody

Podczas nieudanego eksperymentu naukowego pajęcze moce Petera Parkera zostają niewiarygodnie spotęgowane! I w samą porę, bo klika groźnych łotrów rozpoczęła serię zaskakujących ataków na bohaterów Marvela. Nowe umiejętności Spider-Mana mogą ocalić mu życie! A czym naprawdę jest tajemnicza kosmiczna siła, która wzmocniła Pajączka? I jaka bitwa jest mu przeznaczona? Dodatkowo: Spider-Man łączy siły z Punisherem, musi uporać się z powrotem Venoma i stawić czoło pomniejszonemu Psycho-Manowi w tyciej opowiastce! Gościnnie wystąpią Hulk, Magneto, Doktor Doom, Przerażająca Czwórka i inni!

Reklama

Scenariusze napisali m.in. David Michelinie, Gerry Conway, Tony Isabella, Stan Lee, a rysunki przygotowali Colleen Doran, Sal Buscema, Alex Saviuk, Erik Larsen, Todd McFarlane, Gil Kane, Steve Ditko, Rich Buckler i inni.Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w "The Amazing Spider-Man" #326-333 i "Annual" #10 oraz w "Web of Spider-Man" #59-61 i "Annual" #6, a następnie zebrane w "The Amazing Spider-Man Epic Collection: Cosmic Adventures".

Album został wydany przez wydawnictwo Egmont, a jego cena to 149,99 zł.

Marvel Classic. Lepsi wrogowie Spider-Mana

Poznajcie nową Złowieszczą Szóstkę! A właściwie Piątkę. Bumerang, Shocker, Overdrive, Speed Demon i Beetle nie są geniuszami zbrodni. Są łajdakami i życiowymi nieudacznikami, a łączą ich jedynie nienawiść do ich najgorszego wroga - Spider-Mana - oraz bezskutecznie próby stworzenia zgranej drużyny. Pytanie brzmi: czy będą w stanie znieść swoje towarzystwo na tyle długo, żeby odzyskać osobliwy artefakt, dzięki któremu staną się królami nowojorskiego półświatka? Oto najlepsza opowieść o trzecioligowych złoczyńcach Marvela i ich skoku stulecia (a przynajmniej miesiąca), jaką kiedykolwiek przeczytacie!

Scenarzystą tego pełnego sarkastycznego humoru i gorzkiej ironii komiksu niesuperbohaterskiego jest Nick Spencer, autor serii "Amazing Spider-Man", "Ant-Man: Druga szansa", "Kapitan Ameryka: Steve Rogers" i "Tajne imperium". Rysunki stworzył Steve Lieber, znany między innymi z komiksu "Whiteout" i jego wyróżnionej Nagrodą Eisnera kontynuacji. Album zawiera zeszyty #1-17 serii "The Superior Foes of Spider-Man".

Album został wydany przez wydawnictwo Egmont, a jego cena to 119,99 zł.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Spider-Man | komiksy | Egmont

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama