Kiedy będzie Black Friday 2022 i jak najwięcej oszczędzić?

Wielkimi krokami zbliża się Czarny Piątek. Amatorzy promocji mogą się już rozglądać za potencjalnymi produktami, aby wpisać je na listę zakupów, a w listopadzie być przygotowanym na szybkie działanie. Okazji możemy poszukiwać zarówno w Black Friday, jak i kilka dni później, podczas Cyber Monday.

Kiedy jest Black Friday 2022?

Black Friday, znany też pod spolszczoną nazwą Czarny Piątek, wypada co roku jesienią, w pierwszy piątek po amerykańskim Święcie Dziękczynienia. W 2022 roku Black Friday obchodzimy zatem 25 listopada. Zdarza się, że sklepy wykorzystują ten czas, aby zorganizować dłuższy okres promocji, który nazywany jest Black Weekend. Zaraz po weekendzie natomiast nadchodzi Cyber Monday, który w 2022 roku przypada na 28 listopada.

Black Friday 2022. Jak nie dać się oszukać i najwięcej zaoszczędzić?

Czarny Piątek jest niestety atrakcyjną okazją dla naciągaczy, którzy rok w rok próbują wykorzystać naszą nieuwagę i tym samym się wzbogacić. Wybierając się na poszukiwanie promocyjnych ofert, trzeba być zatem czujnym. Warto już teraz ustalić, jakie produkty nas interesują i których potrzebujemy, a następnie sprawdzić ich cenę w różnych sklepach. Możliwe, że ceny będą się różnić w zależności od tego, im bliżej będzie do Black Friday - niekoniecznie tak, jak byśmy tego oczekiwali. Bardzo ważne jest, aby nie nabrać się na fałszywą obniżkę, która w rzeczywistości może być powrotem do ceny regularnej, która przed tym konkretnym czasem wzrosła. Zmiany cenowe możemy sprawdzić za pomocą serwisów, które śledzą historię ewentualnych modyfikacji.

Reklama

Czy podczas Black Friday w 2022 roku będą duże obniżki?

Wiele wskazuje na to, że tegoroczne promocje nie będą spore. Wszystko oczywiście przez to, że produkty regularnie drożeją. Nie oznacza to jednak, że nie będziemy mogli kupić niczego w atrakcyjnej cenie - na pewno będzie to możliwe, ale niewykluczone, iż trochę będziemy musieli się porozglądać. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Black Friday | Cyber Monday | zakupy | promocje
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy