Reklama

Kiedy HBO Max w Polsce. Start prawdopodobnie w marcu

Kiedy start platformy HBO Max w Polsce? Na stronie internetowej pojawił się komunikat z datą 8 marca 2022 roku, który jednak bardzo szybko zniknął. Czy spekulacje okażą się prawdziwe?

 • Wchodząc na stronę HBO Max widzimy komunikat o braku dostępności usługi w naszym kraju. Sytuacja ta wyglądała nieco inaczej w czwartkowy wieczór. 
 • Na polskiej wersji portalu HBO Max pojawiła się data uruchomienia usługi. Platforma miałaby rozpocząć swoją działalność w Polsce 8 marca 2022
 • Ogłoszenie to natomiast szybko zostało usunięte. 

Kiedy HBO Max w Polsce?


Zniknięcie komunikatu ze strony wywołuje wiele zamieszania. 

Już wcześniej pojawiały się spekulacje o terminie premiery serwisu w Polsce. Platforma Zive sugerowała, że zamiennik HBO GO może pojawić się w Polsce 22 lutego 2022 roku, tak samo jak na Czechach oraz Słowacji. Podejrzenia te wynikały z daty uruchomienia słowackiego serwisu oraz informacji od dostawców usług internetowych. Właściciele HBO Max natomiast nie odnoszą się do żadnych sugerowanych dat. 

Reklama

Jaka cena za HBO Max?

Istotną kwestią dla wielu użytkowników będzie kwota abonamentu za HBO Max. To dziś również spekulacja. 

HBO Max ma zastąpić w Polsce usługę HBO GO. Ta kosztuje obecnie 25 zł miesięcznie. Nowy serwis oferować będzie więcej treści i lepszą jakość, więc abonament również może być wyższy. Cena HBO MAX w innych krajach wynosi około 40 zł, w związku z czym możemy nastawić się na podobny wydatek.

Zive w swoich spekulacjach również sugeruje, że z okazji premiery będzie szansa na obniżenie abonamentu o połowę. Tak, usługa HBO Max może kosztować nawet 20 zł miesięcznie dla nowych użytkowników. Jest również szansa, że posiadacze usługi HBO GO, którzy nie wycofają swojej subskrypcji, przy przejściu na HBO Max pozostaną ze swoją dotychczasową stawką. 

Co oferuje HBO Max?

Warto zwrócić uwagę, że w momencie gdy w Polsce wystartuje HBO Max, zniknie dostęp do usługi HBO GO. Jakie funkcjonalności oferuje nam nowy serwis?

Z pewnością otrzymamy możliwość oglądania treści równocześnie na trzech urządzeniach. Do tego poprawiona zostanie jakość materiałów - rozdzielczość 4K oraz dźwięk przestrzenny. Aby korzystać z pełni możliwości platformy, zalecana jest przepustowość łącza o prędkości minimalnej 30 Mb/s.

HBO Max w planach ma dostarczanie widzom treści rozrywkowych - programów, filmów i seriali. Oczywiście główne materiały to te stworzone dla HBO oraz Max Originals. Wśród nich znajdziemy takie tytuły jak:

 •          Watchmen,
 •          Gra o Tron,
 •          Rodzina Soprano,
 •          Przyjaciele,
 •          Wielkie Kłamstewka,
 •          Dolina Krzemowa,
 •          Czarnobyl,
 •          Euforia,
 •          Sex w wielkim mieście.

Prócz tego na platformie znajdą się tytuły od firmy Warner Bros, DC czy Cartoon Network. Udostępnianie produkcji innych wytwórni filmowych i telewizyjnych zależne będzie od wykupienia przez HBO licencji na ich nadawanie. 

Zobacz video:

Czytaj także:
Netflix drastycznie traci abonentów
Poszukiwani chętni do rocznej podróży dookoła świata

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: HBO Max | hbo go | seriale

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy