Kolekcjonerski gadżet dla zamożnego fana cygar i whisky

Marki Rolls-Royce nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi motoryzacji. Brytyjski producent od lat kojarzy się z najwyższą formą prestiżu oraz luksusowych samochodów. Tym razem jednak, firma zaprezentowała oryginalny gadżet, dla każdego fana wykwintnych trunków i drogich cygar.

Rolls-Royce Cellarette to specjalna skrzynka służąca do przechowywania cygar oraz butelki whisky. Jak można się domyślić nie jest ona zwykłym, pospolitym schowkiem. Jej obudowa została wykonana z polerowanego aluminium, okrytego tłoczoną skórą Rolls-Royce Havana. Wewnątrz pojemnika znajdziemy miejsce na butelkę wybranego trunku, którą podtrzymuje błyszcząca klamra, zamykana na magnes.

Po przeciwnej stronie znajduje się humidor, który po otwarciu oferuje cygaro na wysuwanej tacy. Tytoń jest przechowywany w otoczeniu hiszpańskiego drewna cedrowego w atmosferze o odpowiedniej wilgotności, czego pilnuje higrometr. Mało?

Reklama

Po każdej stronie kasetki znajduje się mały pojemniczek przymocowany na magnes - jeden na obcinaczkę do cygar i zapalniczkę misternie wykonane przez firmę S. T. Dupont z Paryża , a drugi na popielniczkę. Zabezpieczając kompaktowe korzystanie z popielniczki - kołyski na cygara wystają tylko wówczas, gdy pojemniczek jest otwarty.

Uzupełnieniem wszystkiego jest szereg akcesoriów, takich jak dmuchane ręcznie szklaneczki z monogramem "RR" oraz taca, zdobiona fornirem z intarsją w kształcie Spirit of Ecstasy - legendarnej ozdoby samochodów Rolls-Royce.

Cena Rolls-Royce Cellarette oficjalnie nie została nigdzie podana, można się jednak domyślać, że ta również wpisze się w "ideologię" marki. Warto bowiem pamiętać, że jak każdy produkt oferowany przez brytyjskiego producenta, również ona może zostać dopasowana do konkretnych życzeń klienta.

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolls-Royce | whisky | luksus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy