Wystąpił kataklizm? Pomoże Richard Browning ze swoim plecakiem odrzutowym [FILM]

Niedawno Richard Browning zaprezentował w akcji swój najnowszy JetSuit w wojskowej misji lądowania na łodzi pływającej na otwartym morzu, a teraz możemy zobaczyć go w roli podniebnego ratownika.

Wynalazca i rezerwista Royal Marines wsparł właśnie oddziały brytyjskiej organizacji ServeOn, która pomaga w przypadku wystąpienia najróżniejszych klęsk żywiołowych. Jej ratownicy mogą szybko dotrzeć w miejsce kataklizmu i zorganizować pomoc dla mieszkańców. Organizacja dysponuje najnowocześniejszymi zdobyczami techniki, dzięki czemu akcje prowadzone są w pełni profesjonalnie.

Richard Browning pomyślał, że weźmie udział w jednych z organizowanych niedawno ćwiczeń. Pojawił się tam ze swoim odrzutowym plecakiem o nazwie JetSuit. Dzięki temu innowacyjnemu urządzeniu, szybko i sprawnie dotarł na wskazane miejsce, które było praktycznie odcięte od świata, i dostarczył ratownikom potrzebny sprzęt.

Reklama

Organizacja ServeOn zamierza wykorzystać JetSuit od firmy Gravity Industries przy okazji kolejnych ćwiczeń i w przypadku wystąpienia kataklizmów. Szef organizacji oświadczył, że tego typu technologie to przyszłość niesienia pomocy poszkodowanym na całym świecie. Organizacja zamierza też skorzystać z niesamowitych możliwości robo-psów od firmy Boston Dynamics, które niedawno trafiły do oficjalnej sprzedaży.

Przypomnijmy, że plecak odrzutowy od firmy Gravity Industries ma teraz moc aż 1000 KM. Mówimy tutaj o najbardziej na świecie zaawansowanym tego typu urządzeniu, które można kupić na własność. Cały JetSuit to egzoszkielet, do którego przymocowanych jest pięć turbin, po dwie na każdym z ramion i jedna na plecach. Cała konstrukcja wygląda nie tylko dość zgrabnie, ale również nie krepuje ruchów i na myśl przywodzi możliwości zbroi Iron Mana.

Źródło: GeekWeek.pl/Gravity Industries/ServeOn / Fot. Gravity Industries

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy