Black Friday 2021. Smartwatch do 1000 złotych. Jaki wybrać?

Black Friday 2021 już 26 listopada. To dobry moment na rozejrzenie po fizycznych i internetowych sklepach z elektroniką. Choć w Polsce nie możemy liczyć na takie obniżki cen, jak w USA, to nadal można wyłowić ciekawą promocję. Wybraliśmy dla Was smartwatche, których ceny warto obserwować na wyprzedażach Black Friday i Cyber Monday.

Black Friday 2021 - kiedy?

  Black Friday wypada w ostatni piątek listopada. W tym roku jest to 26 listopada. Wtedy sklepy sprzedają swoje produkty po zaniżonych cenach. 

Trzeba jednak uważać na promocje. 

W Polsce obniżki bywają bardzo subtelne i można się spotkać z sytuacjami, gdy sklepy najpierw zawyżają cenę urządzenia, by później zastosować "obniżkę". Dlatego też, najlepiej już wcześniej monitorować ceny elektroniki, która nas interesuje.

Huawei Watch GT 2 Pro. Okazja na Black Friday

Jednym z najlepszych smartwatchy do 1000 zł jest zdecydowanie Huawei Watch GT 2 Pro. Urządzenie jest elegancko obudowane szafirowym szkłem i ceramicznym tyłem. Smartwatch pozwala na sprawdzenie powiadomień i wykonywanie połączeń. Oprócz podstawowych funkcji, Huawei Watch GT 2 Pro mierzy puls, kroki, pułap tlenowy, poziom stresu i nasycenie krwi tlenem. Ponadto, pozwala kontrolować jakość snu dzięki funkcji TruSleep. Jeśli się zastanawiasz, który smartwatch Huawei wybrać, to powinieneś zwrócić uwagę na GT 2 Pro.

Reklama

Samsung Galaxy Watch Active. Jakie promocje na Black Friday?

Przeglądając promocje na Black Friday 2021 warto mieć na uwadze model Galaxy Watch Active. Ten smartwatch jest prawdziwym trenerem personalnym dla osób aktywnych fizycznie i tych, które chcą mieć pod kontrolą swoje zdrowie. Na jednym ekranie sprawdzisz podsumowanie wszystkich swoich parametrów zdrowotnych, a także uzyskasz dostęp do kilkudziesięciu narzędzi, za sprawą których będziesz mógł zarządzać nie tylko swoją kondycją, ale także zdrowiem.

Apple Watch Series 3. Dobry smartwach z iOS

Użytkownicy smartfona z systemem iOS chcąc wycisnąć jak najwięcej z połączenia telefonu i smartwatcha, na pewno kierują swój wzrok w stronę Apple Watchy. Te niestety nie należą do tanich urządzeń. Mając w kieszeni tysiąc złotych możemy zapomnieć o najnowszych modelach. Nie oznacza to jednak, że trzeba obejść się ze smakiem. Nadal możemy dostać sensownego smartwatcha produkcji Apple. W tym przypadku najlepszym wyborem w promocjach na Black Friday 2021 byłby Apple Watch Series 3. Smartwatch ma wbudowany optyczny czujnik tętna, wysokościomierz, GPS i żyroskop. Można na nim sprawdzić powiadomienia i wykonywać połączenia oraz pływać z nim na głębokości do 50 m.

Garett Kids Bloom 4G RT. Smartwach dla dziecka na Black Friday

Smartwatch może być świetnym pomysłem na prezent dla dziecka. W ten sposób pociecha może otrzymać ciekawy gadżet, a rodzic zadbać o jej bezpieczeństwo. W tym przypadku dobrym wyborem na Black Friday 2021 byłby Smartwatch Garret Kids Bloom 4 RT. Zegarek jest przede wszystkim dobrze obudowany i wytrzymały, tak by mógł przetrwać najbardziej wymyślne aktywności. Zegarek oferuje m.in. możliwość wgrania planu zajęć, przeprowadzenia rozmowy głosowej i wideo czy przycisk SOS, który umożliwia natychmiastowe wezwanie pomocy. Funkcja GPS i geo-ogrodzenie pozwolą rodzicom kontrolować aktualną lokalizację swojego dziecka.

Garmin Vivomove 3S Sport. Zegarek hybrydowy

Garmin Vivomove 3S Sport jest zegarkiem hybrydowym dla osób, którym nie podoba się standardowy design smartwatcha, lecz nadal chcą korzystać z jego funkcji. Vivomove 3S Sport na pierwszy rzut oka wygląda jak zwykły zegarek, nawet używa prawdziwych wskazówek. Jednak jest wyposażony w ekran OLED. Zaawansowane czujniki smartwatcha na bieżąco mierzą poziom energii w organizmie i tętno na nadgarstku. Urządzenie posiada też przydatne tryby sportowe i zachowuje przy tym elegancki wygląd klasycznego zegarka. Warto wziąć go pod uwagę przeglądając wyprzedaże na Black Friday 2021. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Black Friday | Smartwatch
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy