Reklama

Steve Wozniak nie widzi różnicy między najnowszymi iPhone’ami

Jeden z “ojców założycieli” Apple w wywiadzie powiedział, że nie jest w stanie wskazać żadnej różnicy między najnowszymi iPhone’ami. To nie pierwszy raz, gdy Steve Woźniak nieprzychylnie wypowiedział się o produktach Apple.

Smartfony z serii iPhone 13 zostały oficjalnie zaprezentowane 14 września podczas konferencji Apple. Gigant z Cupertino stworzył wersję mini, standard, Pro i Pro Max, czyli zupełnie jak w ubiegłym roku. Dodatkowo design urządzeń pozostał niezmieniony, a większość nowości skupia się wokół możliwości aparatów. iPhone 13iPhone 12 są do siebie tak podobne, że bez zagłębiania się w ich bardzo dokładne specyfikacje, ciężko byłoby je od siebie odróżnić. Podobnego zdania wydaje się być Steve Wozniak, współzałożyciel Apple

Reklama

“Mam nowego iPhone’a i naprawdę nie jestem w stanie wskazać różnicy. Zakładam, że jego oprogramowanie jest aplikowane do starszych iPhone’ów" - powiedział Steve Wozniak w rozmowie z Yahoo Finance. Ciężko się dziwić współzałożycielowi Apple. iPhone 13 od poprzedniej generacji różni się wizualnie głównie mniejszym notchem. Bardziej istotnie zmiany, takie jak ekran z częstotliwością odświeżania 120 Hz, bardziej pojemną baterię i nowe funkcje aparatu, ciężko zaobserwować gołym okiem.  

To nie pierwszy raz, gdy Steve Wozniak nie jest zachwycony nowym produktem Apple. Wcześniej podobne komentarze wyrażał o iPhonie X. To miał być pierwszy smartfon Apple, którego współzałożyciel firmy nie kupił bezpośrednio po premierze. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy