Tak wygląda w środku, po przecięciu na pół, składany Galaxy Fold (film)

Chłopaki z kanału Whats Inside? na YouTube postanowili zmienić innowacyjne urządzenie od koreańskiego koncernu w elektronicznego motyla, który porusza skrzydłami. A na poważnie, zniszczyli Folda ku chwale ciekawości.

Chociaż składany smartfon za 9 tysięcy złotych nie przeżył spotkania z chłopakami z What's Inside, jak każde urządzenie, dzięki ich eksperymentowi możemy zobaczyć, jak wygląda Galaxy Fold od środka. A trzeba przyznać, że prezentuje się bardzo interesująco.

Chociaż Fold już był rozbierany przez najróżniejszych fanów elektroniki, to jednak tym razem mogliśmy zobaczyć jego przekrój. Najważniejszy okazał się nowy zawias, który pozwala na złożenie i rozłożenie urządzenia. Wszystko wskazuje na to, że udoskonalony zawias teraz przetrwa wszystko. Przynajmniej działał nawet po użyciu waterjeta i przemianie urządzenia w motyla.

Reklama

Składany smartfon od Samsunga można już kupić w u polskich operatorów. Fold kosztuje ok. 9 tysięcy złotych, ale jeszcze warto wstrzymać się z jego zakupem, bo niebawem do sprzedaży trafi również składak o nazwie Mate X od firmy Huawei oraz tajemnicze urządzenie od Xiaomi. W przypadku Mate X, trzeba przygotować się na wydatek rzędu 10 tysięcy złotych.

Źródło: GeekWeek.pl/What's Inside / Fot. What's Inside

Geekweek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy