Apple: iPhone 7 w kolorze Jet Black mocno się rysuje

Jet Black to zdecydowanie najciekawszy z kolorów, w jakich dostępny jest iPhone 7. Ma jednak ogromną wadę - bardzo się rysuje, co potwierdza samo Apple.

Podczas premiery nowych smartfonów Apple, w centrum zainteresowania zarówno firmy, jak i dziennikarzy, był iPhone w kolorze Jet Black. To zainteresowanie przełożyło się bezpośrednio na wyniki sprzedaży, które wyraźnie stawiają nowy wariant kolorystyczny na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o szybkość wyprzedawania się. 

Od razu po rozpoczęciu sprzedaży do sieci trafiło bardzo dużo filmów, w którym użytkownicy testują wytrzymałość smartfonu na czynniki zewnętrzne. Niestety, wszystkie materiały nie pozostawiają wątpliwości - iPhone w kolorze czarnym połyskującym w ekspresowym tempie się brudzi i niemiłosiernie się rysuje. Co ciekawe, przyznaje się do tego samo Apple w opisie produktu. Oto fragment widniejący w przypisach, na oficjalnej stronie internetowej iPhone'a 7:

"Błyszczące wykończenie iPhone’a 7 w kolorze onyksu uzyskuje się w rezultacie precyzyjnego 9-stopniowego procesu anodyzacji i polerowania. Powierzchnia telefonu ma twardość dorównującą innym anodyzowanym produktom Apple, ale w miarę użytkowania mogą pojawiać się na niej mikrozarysowania. Aby temu zapobiec, sugerujemy zakup jednego z wielu dostępnych etui ochronnych na iPhone’a".

Reklama

Blogerzy i użytkownicy będący autorami testów wytrzymałościowych mają jednak również kilka pozytywnych spostrzeżeń. Według większości, nowy smartfon Apple jest bardziej odporny na wyginanie, a także na upadki z różnych wysokości. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Apple | iPhone
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy