Apple uruchamia program naprawczy dla iPhone’a 11

Apple uruchomiło program naprawczy dla wybranych smartfonów iPhone 11. Urządzenia borykają się z konkretną wadą produkcyjną, która dotyczy wyświetlacza.

Apple uruchomiło specjalny program naprawczy dla posiadaczy iPhone’ów 11. Amerykańska firma jest odpowiedzialna za wyprodukowanie partii sprzętów, które posiadają uszkodzony lub niesprawny moduł dotykowy, co przekłada się na problemy związane z interakcją z samym wyświetlaczem.

W ramach opisywanego programu, amerykański producent przyjmie do serwisu sprzęty, które zostały wyprodukowane pomiędzy listopadem 2019 a majem 2020 roku. Na specjalnej stronie, Apple pozwala na zweryfikowanie czy dany sprzęt kwalifikuje się do programu naprawczego oraz tego, który użytkownik będzie mógł z niego skorzystać. Całość opiera się o nic więcej, jak numer seryjny urządzenia.

Reklama

Warto pamiętać, aby przed oddaniem urządzenia na wymianę wykonać kopię zapasową swoich danych. Apple nie poinformowało dokładnie, ile sztuk iPhone’a 11 może borykać się z opisywanym problemem, ale można śmiało założyć, że sprzętów z wadliwym modułem dotyku nie ma zbyt wiele na rynku.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Apple
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy