Asus Padfone - telefon w tablecie

Serwis Pocketnow.com dotarł do pierwszych zdjęć nowego produktu tajwańskiego koncernu, który stanowi połączenie tabletu i telefonu. Co jest w nim ciekawego?

Urządzenie o roboczej nazwie "Padfone" umożliwia rozszerzenie funkcjonalności telefonu przez, dosłownie, włożenie go do tabletu. Urządzenie zostanie oficjalnie zaprezentowane na targach Computex, które odbędą się w dniach 31.05-04.06 w Tajpej. Póki co Asus rozgrzewał swoich fanów na Facebooku, uchylając rąbka tajemnicy drobnymi zdjęciami. Redaktorzy serwisu pocketnow dotarli jednak do zdjęć prezentujących zarówno telefon, jak i tablet.

Wygląda na to, że Asus pozazdrościł Motorolii jej "Laptop Docka", czyli laptopa, którego sercem jest telefon. Wystarczyło podłączyć telefon do urządzenia aby móc korzystać z pełnowartościowego komputera. Można przypuszczać, że rozwiązanie Asusa będzie analogiczne, a tablet będzie po prostu większym ekranem.

Reklama

Nadal nie są znane szczegóły specyfikacji. Można założyć, że urządzenie będzie pracowało pod kontrolą systemu Android i tym samym będzie stanowiło rozwinięcie oferty androidowych tabletów Asusa. Na podstawie zdjęć można też przypuszczać, że sam telefon i tablet to nie wszystko, a użytkownicy otrzymają również możliwość podłączenia klawiatury.

Jacek

http://komorkomania.pl/

Komórkomania.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy