Garmin dezl 560LT - nawigacja także dla kierowcy ciężarówki

Nawigacja Garmin dezl 560LT ma nowe funkcje opracowane specjalnie z myślą o kierowcach ciężarówek oraz bezpłatna usługa LifeTime Traffic.

Model Garmin dezl 560LT z najnowszej serii wyposażono w duży (5 calowy) i czytelny ekran oraz głośniki o zwiększonej mocy. Dodatkowo dezl oferuje dostęp do obszernej bazy przydatnych punktów POI (serwisy samochodowe, restauracje, stacje benzynowe), informacji na temat ograniczeń dla samochodów ciężarowych oraz rozbudowane opcje planowania i kalkulowania trasy, bazujące na technologii Garmin nüRoute.

- Seria produktów dezl jest projektowana ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb i wymagań stawianych przez firmy z sektora transportowego - powiedział Jakub Szałamacha, marketing manager Garmin Polska.

Reklama

dezl 560LT pozwala na wyświetlanie na bieżąco informacji na temat danej trasy, z uwzględnieniem remontowanych odcinków czy ewentualnych opóźnień w ruchu, sugerując przy tym najkorzystniejszą trasę - wszystko dzięki zintegrowanemu odbiornikowi TMC. Usługa Lifetime Traffic gwarantuje bezpłatną, bezterminową subskrypcję komunikatów drogowych zapewniając nieograniczony dostęp do komunikatów o aktualnej sytuacji na drodze.

Garść szczegółów:

Zainstalowane mapy pozwalają na uzyskanie szczegółowych informacji na temat danej drogi z uwzględnieniem nazw ulic czy ewentualnych obostrzeń dotyczących ciężarówek, takich jak ograniczenia masy samochodu, długości, wysokości czy przewozu materiałów niebezpiecznych.

- Nawigacja dezl to również narzędzie, które pozwoli na monitorowanie trasy z uwzględnieniem zużycia paliwa. Automatycznie zapisywane w archiwum dane dotyczące długości drogi umożliwiają określenie zużycia paliwa na poszczególnych jej odcinkach.

- Dzięki dezl można znaleźć informacje dotyczące lokalizacji przydatnych dla kierowców miejsc, np. punktów ważenia samochodów ciężarowych, najbliższego zjazdu z autostrady, parkingów dla TIR-ów, restauracji, stacji benzynowych, czy moteli.

Bezpłatna, bezterminowa subskrypcja komunikatów drogowych:

- Dzięki zintegrowanemu odbiornikowi TMC i bezpłatnej, bezterminowej subskrypcji komunikatów drogowych można uniknąć korków na drodze. Wystarczy dotknąć ekranu urządzenia dezl, aby wyświetlić informacje o sytuacji na drodze lub wyznaczyć objazd omijający obszar, gdzie wystąpił problem.

nüRoute - inteligentne kalkulowanie i wyznaczanie trasy:

- Funkcja trafficTrends zapewnia wyznaczanie tras i dostarczanie dokładnych informacji o godzinie przybycia. Nawigacja wybiera właściwą drogę na podstawie historycznych danych oraz ustalonych przez Garmin trendów ruchu w danej okolicy o konkretnych porach dnia.

- Funkcja myTrends powoduje, że nawigacja zapamiętuje często wybierane punkty docelowe i podpowiada cel bez potrzeby aktywacji trasy, wyświetlając godzinę przybycia i najlepszą propozycję trasy na podstawie informacji o ruchu drogowym, dzięki czemu dostosowuje się do indywidualnego stylu jazdy każdego kierowcy.

Sugerowana cena detaliczna dla dezl 560LT wynosi 1599 PLN.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: ciężarówki | Nawigacja | Garmin
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy