Huawei P50 z dużymi zmianami?

Premiera Huawei P50 może odbyć się już w pierwszym kwartale 2021 roku. Do sieci przedostały się nowe informacje na temat tego smartfona.

Huawei P50 może przynieść sporo zmian względem swojego poprzednika. Według popularnego leakstera OnLeaks, nowa seria urządzeń chińskiego producenta będzie odrywała się nieco od modelu P40 Pro. W tym przypadku zamiast wycięcia dla dwóch aparatów zobaczymy jeden otwór na jeden sensor do zdjęć selfie - Huawei może mieć jednak sztuczkę w rękawie, która pozwoli zrekompensować tego typu zmianę.

Sam ekran urządzenia również doczeka się odświeżenia - magnetyczny głośnik zostanie usunięty, co oznacza, że cała technologia nie przyjęła się na rynku tak, jak spodziewałby się tego chiński producent. Przecieki mówią, iż Huawei P50 będzie wykorzystywał tradycyjne rozwiązania do odtwarzania dźwięku. Nie wiadomo jednak dokładnie, gdzie zostaną one umieszczone.

Reklama

Chiński producent smartfonów obecnie stara się zabezpieczyć swoją przyszłość jeśli chodzi o mobilne procesory. Odlewnia SMIC znalazła się na czarnej liście amerykańskiego Departamentu Handlu i obecnie możemy jedynie obserwować, jak dalej rozwinie się ta sytuacja. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Huawei
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy